İNEGÖL´DEKİ STK´LARDAN 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNE TAM DESTEK
Pek çok faaliyete imza atan sivil toplum kuruluşlarından 24 Haziran´daki tarihi seçimlere tam destek geldi.
Tarih: 9.6.2018 19:49:35/ 264okunma / 0yorum

İNEGÖL´DE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI 24 HAZİRAN SEÇİMLERİNDE CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE CUMHUR İTTİFAKI´NA TAM DESTEK VERDİ. SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ TEMSİLCİLERİ YAPTIKLARI AÇIKLAMADA, TÜRKİYE ÜZERİNDE OYNANAN OYUNLARA DİKKAT ÇEKİP BİRLİK VE BERABERLİK ÇAĞRISI YAPTI.

İnegöl´ün gelişmesi ve kalkınması adına pek çok faaliyete imza atan sivil toplum kuruluşlarından 24 Haziran´daki tarihi seçimlere tam destek geldi.

İshakpaşa Camii avlusunda bir araya gelen yaklaşık 50 kişilik grup burada 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerine ilişkin basın açıklaması yaptı.

HAİNLERE KARŞI BİRLİK OLMA VAKTİ

Aile Hayatını İyileştirme Derneği Başkanı (AHİD) Naci Köseoğlu yaptığı açıklamada Cumhur İttifakını desteklemeyenlere ağır ithamlarda bulunarak “Bütün şer cephesi bütün dış güçler içerideki uzantıları birleşmiş ülkemizin güçlenmesini kalkınmasını birlik ve bütünlüğe kavuşup yeniden İslam coğrafyasını ayağa kaldırmasını istemiyor. Bu kadar düşmanlara hainlere karşı elbette Müslümanım diyen insanların sadece ülkesini seven insanların bir araya gelmesi birlik olması dışarıdaki ve içerideki hainlere karşı bu şer odaklarına yeniden Osmanlı´yı, Yeniden Bu ülkeyi ayağa kaldıracak Türkiye´mizi güçlendirmek için birlik olma beraber olma vaktidir.”

İMANİ GÖREV

Cumhurbaşkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan´ın desteklenmesinin imani görev olduğunu ifade eden Köseoğlu “Allah´ın bu ülke bir fırsat ve rahmet verdiği Sayın Recep Tayyip Erdoğan´a destek olma zamanıdır. Biz bunu vatanı, insani ve imanı görev biliyoruz.  Çünkü mesela parti mesele parti meselesi değil, mesele bir savaştır, Türkiye´yi yıkıp İslam coğrafyasını işgal etme programıdır. Daha dün 15 Temmuz´u yaşadık. Anlamıyorum insanlar sanki 15 Temmuz yaşanmamış gibi nasılda rotayı şaşırıp nasılda bu şer güçleri alet oluyorlar,  nasıl aldatılıyorlar, nasıl bu ihanete ortak oluyorlar.  Bunu bir Müslüman olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak anlamakta zorlu çekiyoruz. Rabbim hainleri kahhar ismi ile kahretsin, gafilleri tövbe dip uyanmayı nasip etsin.  “

SEÇİM DÖNEMİ AREFESİNDEYİZ

Rehber-Der yönetim kurulu üyesi Hayrettin Doğan ise “Ülkemiz olarak önemli bir seçimin arifesindeyiz. Sonuçları itibariyle ülkemiz kadar, tüm dünyayı, bilhassa âlem-i İslam´ı derinden etkileyecek bir özelliğe sahip olan bu seçimde, ülkemiz aleyhine ittifak eden çevreler, Türkiye´nin yeniden dirilişini ve yükselişini engellemek için her yolu ve yöntemi deniyorlar. Görünürde Sayın Cumhurbaşkanımızın şahsını, hakikatte ise bu aziz milletin umudunu hedef alıyorlar. Bu gün bu seçimde bir oyun bile çok değerli olduğunu unutmadan, milletimizin ve ümmetin bekası için, bu masum coğrafyada mağdur insanların nasıl etkileneceğini düşünerek oy kullanacağız.”

MANEVİ MESULİYET

“Bizler, bu kritik seçimde basit ve şahsi hesaplarla hareket etmenin veya mütereddit kalmanın manevi mesuliyeti mucip olduğu kanaatindeyiz. Bu cihette Cumhur İttifakını genel olarak niçin desteklediğimiz bilinsin istiyoruz. Biz İnegöl STK´ları olarak emperyalist güçlerin, Ülkemiz üzerinde şer odaklarının ittifak etmeleri ve değerlerimize hücum etmeleri bize gösteriyor ki; “yerli ve milli”, “milletin ve ümmetin kabul edilmiş bir duası” olarak gördüğümüz Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Ak Parti´nin yanında durduğumuzu ilan ediyoruz. Bundan sonraki süreçte de Ülkemizin birliği ve dirliği Alemi -İslam´ın umudu için tek yürek olmaya devam edeceğiz.”Video Tarihi: 9.6.2018 19:53:07
Kaynak:

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
DOLAR
6.2287
EURO
7.3234
Bursa
Güneşli
Bugün
32 / 12 °C
Sağanak
Salı
20 / 13 °C
Fırtına
Çarşamba
15 / 11 °C
GÜNDEM
POLİTİKA
ASAYİŞ
DÜNYA
EĞİTİM
SİYASET
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi