KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Astroloji

 

 

 
Akrep (20.12.2019)
Kariyer hayatınızla ilgili mücadele gerektiren tempolu bir gün olabilir. İşlerinizle ilgili yaptığınız önemli görüşmeler sizde olumlu düşünceler yaratabilir. Bugün hırslarınızı başarı odaklı kullanmanız size motivasyon sağlayacaktır ve üstleriniz tarafından bu durum takdir edilecektir.
 
Aslan (20.12.2019)
Sosyal çevrenizle ilgili bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Bu değişimleri yaparken neyi nasıl bir düzene koymanız gerektiğini fark edeceksiniz. Hisleriniz bugün size doğru yolu gösterecektir.
 
Balık (20.12.2019)
Sağlığınızla ilgili konulara oldukça özen göstermelisiniz. Bir anlık dalgınlıkla söylediğiniz sözler karşı tarafta kırgınlıkları sebep olabilir. Sözlerinizi düşünerek kullanmalısınız. Konuşma esnasında biraz esnek olmalı, olayları büyütmemelisiniz.
 
Başak (20.12.2019)
Kariyer odaklı gelecek planları yapabilirsiniz. Eksik kaldığınızı düşündüğünüz ve kendinize yatırım yapmanız gereken konulara önem vermeli, onları tamamlamak için var gücünüzle uğraşmalısınız.
 
Boğa (20.12.2019)
Geçmişteki yaşamız olduğunuz güzel anılarınız aklınıza gelebilir ve kendinizi duygusal bir boşlukta hissedebilirsiniz. Geçmişe değil geleceğe odaklanmanız sizi daha iyi hissettirecektir. Yeni bir düzen ve değişime ihtiyacınız var. Bunu belirleyin.Content Video - Boğalar sınırlarınızı koruyun!
 
İkizler (20.12.2019)
İnsanların kişisel alanlarına saygı göstermelisiniz. Fikir ayrılıklardan dolayı bazı çatışmalar yaşayabilir ve kendinizi savunmak durumunda kalabilirsiniz. Çevrenize karşı çok fazla alınganlık sergilememelisiniz.Content Video - İkizler yeni ilişkilere hazır olun!
 
Koç (20.12.2019)
İlişkilerinizde bugün özgürlük sorunları yaşayabilirsiniz. Eskiden beri tanıdığınız ve fikirlerine güvendiğiniz kişilerle görüşebilirsiniz. Yaptınız fikir alışverişleri sonucunda hedeflerinizi yeni bir yön verebilirsiniz.
 
Kova (20.12.2019)
Yaşadığınız finansal problemlerinize çevrenizdeki insanlar bazı çözümler sunabilir ve bu çözümleri hayata geçirerek kendinizi rahatlatabilirsiniz. Ama bu süreçte ruhsal anlamda kendinizi fazla yormamalısınız. Daha sakin bir gün geçirmeyi denemelisiniz. 
 
Oğlak (20.12.2019)
 Maddi ve finansal konularda uzun zamandır uğraştığınız konular sonuçlanabilir. Bu konuda bütçe planlaması yaparak kendinizi maddi anlamda oldukça rahatlatabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılarınızdan bugün sonuç alabilirsiniz.Content Video - Oğlakların sorunlarını çözeceği bir hafta!
 
Terazi (20.12.2019)
Sosyal çevrenizle yaptığınız konuşmalar sonucunda karanlıkta kalmış noktaları aydınlatabilir ve hayatınıza önemli bir yön verebilirsiniz. Finansal konulardaki beklentileriniz yüzünden gerginlikler yaşamamak adına beklentilerinizi düşürmenizde fayda var.
 
Yay (20.12.2019)
Bu aralar iletişim ve seyahat trafiğinizin artabilir. Bu süreçte ikili ilişkilerde biraz daha fedakâr olmanız gerekebilir. Dengede kalırken esnek olmanız karşınızdaki insanları oldukça rahatlatacaktır. Bugün birazda daha sakin kalmayı seçmelisiniz. Content Video - Yaylar büyük sürprizlere hazır olun!
 
Yengeç (20.12.2019)
Finansal konularınızla ilgili insanlar size yanlış yönlendirme yaptırtabilir. Burada yanılgılar düşmeyerek düşüncelerinizde net olmalı ve kandırılmaları karşı dikkatli olmalısınız.Content Video - Yengeçler duygularınıza dikkat edin!

 

 

 

Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.