LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
14 Haziran 2008 - Cumartesi 00:08 Bu haber 354 kez okundu
 
2007-2008 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONA ERDİ
KARNE ÇOŞKUSU YENİCE BELDESİ`NDE DE YAŞANDI
- Haberi
2007-2008 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI SONA ERDİ

2007–2008 eğitim öğretim yılının sona ermesinin atsından yenice beldesinde de karne törenleri düzenlendi. Bugün ilk tören perihan coşkun ilköğretim okulunda yapıldı.

 

Yenice belediye başkanı Ramiz yiğit, başkan yardımcısı Harun demiray,  öğretmenler ve çok sayıda öğrenci velisinin katıldığı törenin açış konuşmasını yapan okul müdürü recep yıldırımlı, 2007–2008 eğitim öğretim yılının çok başarılı geçtiğini, düzenlenen birçok yarışmada dereceler elde edildiğini, belediye başkanı Ramiz yiğit ve hayırsever Musa coşkunun okula önemli destekler verdiğini kaydetti.

 

 

Yenice belediye başkanı Ramiz yiğit ise konuşmasında yenice belediyesi olarak eğitime önemli katkılar yaptıklarını ve yenice beldesinde eğitim kalitesinin hızla yükseldiğini ifade etti.

 

Konuşmaların ardından düzenlenen çeşitli yarışmalarda dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

 

Başka bir karne töreni ise yenice 19 Mayıs ilköğretim okulunda düzenlendi

 

Buradaki törende bir konuşma yapan okul müdürü Nevzat kaya 19 Mayıs ilköğretim okulunu yıl boyunca eğitim faaliyetlerinin yanında sportif ve kültürel anlamında da önemli başarılar elde ettiğini söyledi. 

 

Yenice belediye başkanı Ramiz yiğit ise, belediye olarak her zaman okulların yanında olduklarını, oks kursları açtıklarını, parası olanında olmayanında aynı şartlarda eğitim gördüğünü, 60 üniversite öğrencisine burs verdiklerini söyledi.

 

Yapılan konuşmaların ardından okul sıralamasında en başarılı öğrencilere karne ve takdir belgeleri belediye başkanı Ramiz yiğit tarafından verildi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: 2007-2008, EĞİTİM, ÖĞRETİM, YILI, SONA, ERDİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.