KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
24 Nisan 2008 - Perşembe 00:12 Bu haber 413 kez okundu
 
23 NİSAN YENİCE KUTLAMALARI
KUTLAMA ÇOŞKUSU YENİCE BELDESİ`NDE DE YAŞANDI
DÜNYA Haberi
23 NİSAN YENİCE KUTLAMALARI

23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı coşkusu yenice beldesinde de yaşandı. Bu sabah saat 09.00 da yenice belediye meydanında kutlama programı düzenlendi.  Programa yenice belediye başkanı Ramiz yiğit başkan yardımcısı Harun demiray belediye meclis üyeleri, yenice jandarma karakol komutanı başçavuş Ahmet lafçı, siyasi parti temsilcileri okul müdürleri öğretmenler öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 Program Atatürk anıtına çelenk sunulması saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı.

 Yenice belediye başkanı Ramiz yiğit ve jandarma karakol komutanı başçavuş Ahmet lafçı öğrencilerin ve yenice halkının bayramını kutladı.

 Öğrenci andı ve 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı ile ilgili şiirlerin okunmasının ardından programın açış konuşmasını yapan yenice âli Şefika Göztepe ilköğretim okulu müdürü Hüseyin güneş, 23 Nisanın Türk halkının var olma yok olma savaşları içerisinde egemenliğini ilan ettiği gün olduğunu belirtti.

 Günün anlam ve önemiyle ilgili konuşmayı ise Yenice belediye başkanı Ramiz yiğit yaptı.

 Halk oyunları gösterileri, ritmik jimnastik gösterileri ile devam eden Kutlama programı okulların geçit töreniyle son buldu

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: 23, NİSAN, YENİCE, KUTLAMALARI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.