LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
07 Haziran 2008 - Cumartesi 00:09 Bu haber 268 kez okundu
 
45 DAKİKA ARAÇTA KİLİTLİ KALDI
ARAÇTA MAHSUR KALAN ÇOCUK ZOR ANLAR YAŞADI
DÜNYA Haberi
45 DAKİKA ARAÇTA KİLİTLİ KALDI

Bugün saat 15.00 sıralarında merkez polis karakolu önünde babasının aracın içerisine kilitlediği 3 yaşlarındaki çocuk aşırı sıcak yüzünden zor anlar yaşadı.

 

Bugün merkez polis karakolu önünde meydana gelen olay bu kadarda olmaz dedirtti.  3 yaşlarındaki çocuğunu merkez polis karakolunun önüne park ettiği aracın içerisinde kilitli bırakan bir vatandaş para çekmek üzere bankaya gitti. Havanın aşırı sıcak olması yüzünden aracın içerisindeki 3 yaşlarındaki çocuk havasızlık çekmeye başladı.  Çevredeki vatandaşlar çocuğu aracın içerisinden çıkarmak istedi. Ancak aracın kapıları kilitliydi ve camların hepsi kapaılıydı.  Yaklaşık 45 dakika aracın içerisinde havasız kalan minik çocuk ağlamaya başladı. Vatandaşların çocuğu dışarı çıkarma çabaları sonuçsuz kaldı.

 

Yaklaşık 45 dakika sonra aracının başına gelen baba hemen kapıları açtı. Uzun süre aracın içerisinde havasız kalan minik çocuk dışarıya çıktıktan sonra ağlamaya başladı. Çocuğunu aracın içerisinde kilitli bırakan babaya vatandaşlar tepki gösterdi. Minik çocuk su içirilip sakinleştirilirdi.

 

Geçtiğimiz günlerde ankarada meydana gelen benzer olayda bir çocuk hayatını kaybetmişti. Aynı görüntülerin bir kez daha yaşanmaması için bizde vatandaşlarımızı uyarıyoruz.

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: 45, DAKİKA, ARAÇTA, KİLİTLİ, KALDI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.