KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
19 Eylül 2019 - Perşembe 14:17 Bu haber 374 kez okundu
 
5. ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR
ANADOLU YAYINCILAR DERNEĞİ TARAFINDAN HER YIL GELENEKSEL OLARAK DÜZENLENEN ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ 5.KEZ SAHİPLERİNİ BULACAK. BAŞKAN SİNAN BURHAN, BAŞKAN YARDIMCILARI HASAN YAVUZ BAKIR VE ZEKİ AKBIYIK İLE BİRLİKTE DÜZENLEDİĞİ BASIN TOPLANTISINDA BU YIL KİMLERİN ÖDÜL ALACAĞINI AÇIKLADI.
GÜNDEM Haberi
5. ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULUYOR

Ulusal alanda marka olmuş isim ve kuruluşların ödüllendirildiği Anadolu Medya Ödülleri bu yıl 5. kez sahiplerini bulacak.

Konuyla ilgili Anadolu Yayıncılar Derneği Başkanı Sinan Burhan ve başkan yardımcıları Hasan Yavuz Bakır ve Zeki Akbıyık basın toplantısı düzenledi.

ANADOLU MEDYA ÖDÜLLERİNİ ALACAK İSİMLER AÇIKLANDI

Yapılan toplantıda Burhan, "bugüne kadar yaptığı organizasyonlarla kamuoyunda çok büyük ses getiren derneğimiz bu yıl da çok önemli bir tören düzenleyecektir. Daha önceki programlarımızda ülkemize hizmet eden gazeteciler, sanatçılar, yazarlar, akademisyenler, sivil toplum örgütü başkanları ve Anadolu’ya ruh veren önemli isimler bu törenlerde ödül almışlardır" dedi.

KANAL ON6 DA ÖZEL ÖDÜL ALMIŞTI

Alanında en iyilerin ödüllendirildiği gecede ayrıca televizyonumuz Kanal 16 da 2016 yılında Bursa´ya büyük gurur yaşatmıştı.

15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi ve sonrasında yaptığı özel yayınlarla milletin yanında olan Kanal 16, Anadolu Medyası ve izleyicilerin oylarıyla “15 Temmuz Ömer Halisdemir” özel ödülüne layık görülmüştü..

Kanal 16 adına ödülü Yönetim Kurulu üyesi Hasan Özdemir ve dönemin Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu´nun elinden almıştı.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: 5., ANADOLU, MEDYA, ÖDÜLLERİ, SAHİPLERİNİ, BULUYOR,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.