KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
04 Haziran 2008 - Çarşamba 00:09 Bu haber 223 kez okundu
 
5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ
YENİCELİ ÖĞRENCİLER ÇEVRE TEMİZLİĞİ YAPTI
- Haberi
5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ

5 Haziran dünya çevre günü nedeniyle mebnın talimatı doğrultusunda türkiye genelindeki tüm okullar bölgelerinde temizlik KAMPANYASI  başlattı. 

 

yenice beldesi eğitim bölgesinde eğitim öğretimini sürdüren tüm okullar çeşitli bölgelerde temizlik çalışmalarını yürütürken, a. öztarhanlar endüstri meslek lisesi öğrencileri de yenice göleti çevresinde ve yenice ilköğretim okulu tarafından oluşturulan hatıra ormanında temizlik çalışması yatı.

 

Temizlik çalışmalarına yenice belediye başkanı Ramiz yiğit, başkan yardımcısı Harun demiray, okul müdürleri ve öğretmenlerde katıldı.

 

 

a.öztarhanlar endüstri meslek lisesi müdürü Fikret Atalay, düzenlenen kampanyaya tüm öğrencilerle birlikte katılarak öğrencilere temizlik bilincini aşıladıklarını söyledi.

 

Yenice belediye başkanı Ramiz yiğit ise, toplumda çevre bilinicinin gelişmesinin önemli olduğunu, her geçen gün önem kazanan çevre temizliği ile ilgili düzenlenen bu kampanyaya yenice beldesindeki tüm okulların katıldığını ifade etti.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: 5, HAZİRAN, DÜNYA, ÇEVRE, GÜNÜ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.