KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
13 Haziran 2008 - Cuma 00:08 Bu haber 304 kez okundu
 
80.YIL İLKÖĞRETİM OKULU`NDA YILSONU PROGRAMI
ÖĞRENCİLER PROGRAMDA HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ
- Haberi
80.YIL İLKÖĞRETİM OKULU`NDA YILSONU PROGRAMI

Huzur mahallesi 80. Yıl ilköğretim okul tarafından düzenlenen yılsonu programı dün akşam okulun çok amaçlı salonunda yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

 

İlçe jandarma komutanı Yüzbaşı İbrahim yağız, yenice belediye başkanı Ramiz yiğit, CHP ilçe başkanı nemci demir, ilçe mem Mehmet baştürk ve şube müdürleri okul müdürleri ve çok sayıda öğrenci velisinin katıldığı program saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı

 

Programın açış konuşmasını yapan okul müdürü aytekin yılmaz İnegöl protokolü ve milli eğitimin vermiş olduğu desteklerle 80. yıl ilköğretim okulunun önemli başarılara imza attığını ifade etti.

 

İlçe mem Mehmet baştürkün konuşmasının ardından yenice belediye başkanı Ramiz yiğite jandarma komutanı Yüzbaşı İbrahim yağız tarafından çiçek takdim edildi.

 

Yapılan konuşmaların ardından okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu skeçler ve okudukları şiirler büyük beğeniyle izlendi.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: 80.YIL, İLKÖĞRETİM, OKULU`NDA, YILSONU, PROGRAMI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.