LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
09 Haziran 2008 - Pazartesi 00:08 Bu haber 279 kez okundu
 
AK PARTİ ALANYURT TEŞKİLATI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI
TOPLANTININ KONUĞU YENİCE BELEDİYE BAŞKANI RAMİZ YİĞİT OLDU
- Haberi
AK PARTİ ALANYURT TEŞKİLATI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Ak parti alanyurt belde teşkilatı tarafından her ay periyodik olarak düzenlenen ve her ay bir belediye başkanının konuk edilerek görüş alışverişinde bulunulduğu toplantılardan biri daha geçtiğimiz akşam gerçekleştirildi. Ak parti teşkilatının bu ayki  konuğu yenice belediye başkanı Ramiz yiğit oldu

 

Parti içi teşkilatlanma çalışmaları kapsamında ak parti alanyurt belde teşkilatında düzenlenen toplantıda yenice belediye başkan yardımcısı Harun demiray ve akparti belde teşkilatı üyeleri de hazır bulundu.

 

Toplantıda ilk konuşmayı yapan ak parti alanyurt belde başkanı adil Kansu, belde teşkilatı olarak çalışmalarını hızla sürdürdüklerini, 6 mahallede teşkilatlanma çalışmasını tamamladıklarını 11 Temmuz 2008 tarihinde belde kongresini gerçekleştireceklerini belirterek kongrenin ardından yerel seçimler için çalışmalara hızlı bir şekilde başlayacaklarını bildirdi.

 

 

Yenice belediye başkanı Ramiz yiğit ise, alanyurt belde teşkilatının disiplinli ve düzenli çalışmalarıyla örnek bir teşkilat olduğunu ifade ederek başladığı konuşmasında yenice belediyesi olarak yenice beldesine önemli hizmetler Kazandırdık. Beldemiz büyük ilçelerle yarışır hale gelmiştir.  Ak partili belediyelerde yapılan hizmetler halkın parasına sahip çıkılmasıyla olmuştur. Sadece şehircilik değil eğitim alanında da önemli adımlar attık. Okullarımızın elde ettiği başarılarda belediyemizin katkısı çok büyük. Okul sayılarının çoğalması, öğretmen açığının bulunmaması eğitim seviyesini de yükseltmiştir. Her alandaki yatırımlarımız artarak devam edecektir diye konuştu.

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, ALANYURT, TEŞKİLATI, İSTİŞARE, TOPLANTISI, YAPILDI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.