KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
14 Mayıs 2008 - Çarşamba 00:10 Bu haber 141 kez okundu
 
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN GAZETECİLER DERNEĞİ`NE ZİYARET
ˮSORUNLARIN OLMADIĞI ÜLKEYE EN KISA SÜREDE ULAŞACAĞIZ.ˮ
- Haberi
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN GAZETECİLER DERNEĞİ`NE ZİYARET

AK Parti İnegöl İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oktay Arda ile Yönetim Kurulu arkadaşları Abdullah Tuna, Mustafa Özçetin, Kadri Ataç ve Onur Yaşa, dün saat 16.00 da İnegöl Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Hanefi Yıldırım, İkinci Başkan Sadullah Organ, Yönetim Kurulu üyeleri Kasım Şahin, Yusuf Kızıl ve Ali Uzer ile görüş alışverişinde bulundular.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Hanefi Yıldırım’a çiçek veren AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oktay Arda, basının, sorunların giderilmesine, yaşam standardının yükseltilmesine  katkıda bulunması yönünde fikirler üretmesi gerektiğine vurgu yaparak, “Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Hanefi Yıldırım’ın objektif yazılarıyla bu konuda gerekeni yaptığını görüyoruz. Bazı basın mensuplarının ve kuruluşlarının Türkiye’nin birlik beraberliğini bozma yönünde yayın yaptıklarına şahit oluyoruz. Yerel basının bunun için önemi büyük. Şemdinli’nin 10 kilometre ötesindeki köye bile internet gitmiş. Bunun için bu ülkenin geleceği aydınlıktır. Bizler ilelebet bu ülkenin kalkınması, birlik beraberliği için azimle çalışacağız. Sorunların olmadığı bir ülkeye en kısa zamanda ulaşacağımıza inanıyoruz” dedi.

Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Hanefi Yıldırım’da konuşmasında, böylesine potansiyeli yüksek bir gençliğin bulunmasının, Türkiye’nin muasır medeniyet seviyesinin de üstüne çıkacağı sinyallerini verdiğini kaydetti. Bu potansiyelin ve azmin devamlı olmasını isteyen Mehmet Hanefi Yıldırım, “Gençliğin böylesine azimli olduğunu görmek bizleri sevindiriyor. Gençliğin bu azim ve potansiyelinin büyüklere de örnek olmasını diliyoruz. Yarınlar bizimdir, gençlerimize ülke için yaptıkları çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, GENÇLİK, KOLLARINDAN, GAZETECİLER, DERNEĞİ`NE, ZİYARET,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.