LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 17:26 Bu haber 1412 kez okundu
 
AK PARTİ KAMPA GİRİYOR
AK PARTİ’NİN MERAKLA BEKLENEN KIZILCAHAMAM KAMPI BAŞLIYOR. BAŞLAYACAK KONGRELER ÖNCESİ GERÇEKLEŞTİRİLECEK KAMPTA KONGRE SÜRECİ VE 2023 HEDEFLERİ DETAYLI BİR ŞEKİLDE ELE ALINACAK. KAMPTA GENEL BAŞKAN YARDIMCILARI VE KABİNE ÜYELERİ ÇEŞİTLİ SUNUMLAR YAPACAK.
SİYASET Haberi
AK PARTİ KAMPA GİRİYOR

AK Parti'nin kongre süreci öncesi kampa giriyor. 

Devlet Başkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan başkanlığında gerçekleşecek AK Parti 29. İstişare ve Değerlendirme Toplantısı 4-5-6 Ekim tarihleri arasında Kızılcahamam’da yapılacak.

Kampa, AK Parti kurucuları, ana kademe, kadın kolları ve gençlik kolları, Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeleri, kabine üyeleri ve milletvekilleri katılacak. Başkan Erdoğan kampın açılışında bir konuşma yapacak.

KONGRE SÜRECİ VE 2023 HEDEFLERİ ELE ALINACAK

Yerel seçimlerin ardından 26 Nisan'da gerçekleşen son kampta seçim sonuçlarını değerlendiren AK Parti kadroları, bu kampta da 2023 hedefleri ve kongre sürecini ele alacak.

Basına kapalı gerçekleştirilecek oturumlarda Genel başkan yardımcıları ve kabine üyeleri bir sunum yapacak.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile ilgili hazırlanan rapora ilişkin gelinen son noktayı anlatacak.

Kamp, Başkan Erdoğan'ın genel istişare ve değerlendirmenin ardından yapacağı kapanış konuşmasıyla sona erecek.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ, KAMPA, GİRİYOR,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.