KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
14 Haziran 2008 - Cumartesi 00:08 Bu haber 304 kez okundu
 
ALİ ŞEFİKA GÖZTEPE İ.Ö.O`DA BAHAR ŞENLİĞİ
YILSONU PROGRAMINDA ÖĞRENCİLER DOYASIYA EĞLENDİ
- Haberi
ALİ ŞEFİKA GÖZTEPE İ.Ö.O`DA BAHAR ŞENLİĞİ

 

Yenice beldesinde eğitim öğretimini sürdürmekte olan âli şefika Göztepe ilköğretim okulu tarafından 2007–2008 eğitim öğretim yılının sona ermesi nedeniyle düzenlenen bahar şöleni dün okul bahçesinde gerçekleştirildi.

 

Yenice belediye başkanı Ramiz yiğit, başkan yardımcısı Harun demiray, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenci velilerinin katıldığı program saygı duruşu ve istiklal marşı ile başladı.

 

Programın açış konuşmasını yapan ali Şefika Göztepe ilköğretim okulu müdürü Hüseyin güneş, okulumuz 2007–08 eğitim öğretim yılında büyük başarılar elde etmiştir. İstiklal marşını güzel okuma yarışmasında ve inegölspor un düzenlediği futbol turnuvasında 2. olarak okulumuzun adını duyurduk diye konuştu.

 

Yenice belediye başkanı Ramiz yiğit ise, öğrencilere yaz aylarında vakitlerini iyi geçirmeleri için tavsiyelerde bulundu. 

 

Yapılan konuşmaların ardından istiklal marşını güzel okuma yarışmasında İnegöl 2. si olan Beyza kurtcebe istiklal marşını okudu.  Daha sonra ise okul öğrencileri sevilen şiirleri seslendiredi.

 

Program okul öğrencilerinin hazırladığı halk oyunları gösterisiyle son buldu.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ALİ, ŞEFİKA, GÖZTEPE, İ.Ö.O`DA, BAHAR, ŞENLİĞİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.