KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
15 Mayıs 2008 - Perşembe 00:10 Bu haber 156 kez okundu
 
ARAÇLARIN FENNİ MUAYENE İLE İLGİLİ SIKINTI ÇÖZÜLÜYOR
AK PARTİ İLÇE BAŞKANI ALICI:
DÜNYA Haberi
ARAÇLARIN FENNİ MUAYENE İLE İLGİLİ SIKINTI ÇÖZÜLÜYOR

geçtiğimiz günlerdeki haber bültenlerimizde araçların fenni muayenesi ile ilgili sıkıntıları gündeme getirmiştik.

 

12 mayıs 2008 tarihli haber bültenimizde, türkiye’deki 45 ilden büyük inegöl’de  araçların fenni muayenelerinin bursa’dan pazartesi ve perşembe günleri olmak üzere haftada iki kez gelen sadece bir memur tarafından yapılmasının sıkıntılara yol açtığını, muayenenin yapıldığı alanyurt yolu üzerindeki kulübenin önünde uzun araç kuyruğu meydana geldiğini belirterek, vatandaşların bu konudaki sıkıntılarını, şikayetlerini dile getirmiştik.

 

bugün konuyla ilgili bir açıklama yapan ak parti ilçe başkanı burhan alıcı, araçların fenni muayenesi ile ilgili gerekli girişimleri yaptığını, sıkıntıların kısa sürede çözüme kavuşturulacağını bildirdi. bursa karayolları bölge müdürü turgay meçsi ile görüşüp, yaşanan sıkıntı ve şikayetleri kendisine ilettiğini anlatan başkan burhan alıcı, “bölge müdürümüzden inegöl’e memur takviyesi yapmasını istedim. isteğimizi makul karşılayan bölge müdürümüz bize, inegöl’e memur takviyesi yapılacağı konusunda söz verdi” dedi.

türkiye genelinde artık araçların fenni muayenelerinin özelleştirildiğini de anlatan ak parti ilçe başkanı alıcı, inegöl’de de tüv-süd firmasının, inegöl bursa arası karayolunun akıncılar köyü yol ayırımı mevkiinde ‘karayolları araç muayene istasyonu’ inşaat çalışmalarını sürdürdüğünü, araçların fenni muayenelerinin önümüzdeki temmuz ayı sonu veya ağustos ayı başından itibaren bu istasyonda yapılacağını bildirdi.

gösterdiği duyarlılıktan dolayı ak parti inegöl ilçe başkanı burhan alıcı’ya, inegöl halkı adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ARAÇLARIN, FENNİ, MUAYENE, İLE, İLGİLİ, SIKINTI, ÇÖZÜLÜYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.