KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
07 Nisan 2020 - Salı 18:21 Bu haber 655 kez okundu
 
Bahçeli'den korona virüs mesajı: 'Hakikaten dünya asla eski dünya olmayacaktır'
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Korona virüsle ilgili açıklama yaptı. Bahçeli:"Hakikaten dünya asla eski dünya olmayacaktır. Yeni tip koronavirüsten önceki hayatla, sonraki hayat; geçmişteki alışkanlıklarla muhatap kalacağımız yeni dönem hem içerik, hem ilerleyiş, hem de irade bakımından benzerlik taşımayacaktır. Artık mevzubahis insan bekasıdır'' dedi.
GÜNDEM Haberi
Bahçeli'den korona virüs mesajı: 'Hakikaten dünya asla eski dünya olmayacaktır'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları;

Bu gece hep birlikte beratımızı dileyelim. Bu gece Şafi sıfatıyla Rabbimize sığınıp dua edelim. Bu gece manevi beratımız için ellerimizi semaya açalım. Bilelim ki, her gecenin sonu aydınlık, her güçlüğün arkası kolaylık, her yokuşun zirvesi rahatlıktır.

Türkiye salgınla muazzam şekilde, muvaffakiyet derecesinde mücadele etmektedir. Sağlam ve seri tedbirler alınmış, devlet-millet dayanışmasıyla muhteşem bir irade kudreti sivrilmiştir. Bu belayı mutlaka savuşturacağız, bu felaketten daha da güçlenerek çıkacağız.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bahçeli'den, korona, virüs, mesajı:, 'Hakikaten, dünya, asla, eski, dünya, olmayacaktır',
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.