KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
29 Eylül 2010 - Çarşamba 18:00 Bu haber 173 kez okundu
 
BAKAN ATALAY GELİYOR
CUMARTESİ GÜNÜ SANAYİ KARAKOLUNUN AÇILIŞANA KATILCAK
SİYASET Haberi
BAKAN ATALAY GELİYOR

Geçtiğimiz yıl yenileme çalışmalarına girilen Sanayi Polis Karakolu’nun cumartesi günü İçişleri Bakanı Beşir Atalay’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilecek.

 

 Kaymakam Durmuş Gencer, Bakan Atalay’ın cumartesi günü açılışa katılacağını, beklenmeyen bir durum halinde ise hafta içi Vali Şahabettin Harput’un katılımı ile açılışın gerçekleştirileceğini söyledi.

 

 

Tadilatı tamamlanan ve AB standartlarında İnegöl’ün ilk karakolu olma özelliğine sahip olan Sanayi Polis Karakolu’nun açılışı cumartesi günü Bakan Beşir Atalay’ın katılımıyla gerçekleştirilecek.

 

 Kaymakam Durmuş Gencer, İlçe Emniyet Müdürü Orhan Öztabak, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İbrahim Yağız ve İnegöl Emniyet Amiri Tuncay Gönültaş ile Sanayi Polis Karakolunda incelemelerde bulundu.

 

 Öztabak, Yağız ve Gönültaş ile kısa bir toplantı yapan Kaymakam Gencer, Polis Merkezinin cumartesi günü İçişleri Bakanı Beşir Atalay’ın katılımı ile açılacağını kaydetti. Bakan Atalay’ın yoğun gündemi olması sebebiyle açılışına katılamaması gibi bir durumun da söz konusu olabileceğini ifade eden Gencer böyle bir durumda ise Vali Şahabettin Harput’un katılımıyla Perşembe ya da Cuma günü açılışın yapılacağını belirtti. İlçe Emniyet Müdürü Orhan Öztabak da AB standartlarında bir polis merkezine sahip olduklarını, sorgu odalarının ve nezarethanelerin kamera ile donatıldığını ifade etti. Öztabak ayrıca MOBESE sistemi ile ilgili çalışmaların da devam ettiğini sözlerine ekledi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BAKAN, ATALAY, GELİYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.