KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
04 Ekim 2010 - Pazartesi 17:53 Bu haber 183 kez okundu
 
BAKAN ATALAY İNEGÖL`DE
ATALAY:``BU, İNEGÖL`DE KÖTÜ İNSANLARIN YAŞAYAMAYACAĞININ MESAJIDIR``
SİYASET Haberi
BAKAN ATALAY İNEGÖL`DE

Hayırsever işadamlarının ve İnegöl halkının katkılarıyla onarım ve revizyonu yapılan Polis Merkezi Amirliği Hizmet Binasının açılışı ile İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğündeki kampanya ile temin edilerek Emniyet Müdürlüğüne bağışlanan 8 adet aracın anahtar teslim törenine katılan geçtiğimiz Cumartesi günü polis helikopteri ile şehir stadyumuna inen İçişleri Bakanı Atalay’ı protokol üyeleri karşıladılar.

 

 

 

Osmanbey Caddesi üzerindeki Polis Merkezi önünde düzenlenen törenin açış konuşmasını Kaymakam Durmuş Gençer yaptı.

 

 

 

İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Anıl biz İnegöl’ün imajını düzeltmek, yükseltmek ve markalaştırmak için bir takım faaliyetlerde bulunduklarını dile getirdi.

 

 

AK Parti Bursa Milletvekili Sedat Kızılcıklı’da konuşmasında, İnegöl’le yapılan hizmetlerden bahsederek, kendi kendine yeten İnegöl`ün il olmasını da istiyoruz” dedi.

 

 

Bursa Valisi Şahabettin Harput ise, İnegöl’ün adını, yanlış imajlarla hiç kimsenin lekelemeye gücü yetmeyecektir. İnegöl 3 yıl içerisinde, eğitim, sağlık, güvenlikte 135 milyon TL’lik halk katkısı ile çok önemli hizmetler yapmıştır dedi.

 

 

Emniyet Genel Müdürü Oğuz Kağan Köksal’da, “2,5 yıl Bursa`da valilik yapıp, gönlünde İnegöl sevdası olan bir insan olarak, bütün İnegöllüleri kutluyor, bu güzelliklerin devamını diliyorum şeklinde konuştu.

 

Düzenlenen törenin büyük anlamda simgesel bir değeri olduğunu belirterek konuşmasına başlayan İçişleri Bakanı Beşir Atalay, “Huzur kenti, marka kent İnegöl’ün büyük bir jesti. Yaklaşık 2 ay önce bir olay yaşandı. Ülkemizin en huzurlu kentlerinden biri olan İnegöl’de olmamasını yaşanmamasını dilediğimiz bir olay meydana geldi diye konuştu.

 

 

Konuşmanın ardından, Bakan Beşir Atalay, polis merkezinin revize edilmesi ve 8 adet araç alımı konusunda destek veren kuruluşlara teşekkür plaketlerini takdim etti.

 

Yeni alınan araçların teslimi ve yeni yüzüyle hizmet vermeye başlayacak olan Polis Merkezi hizmete açılıp, merkezin içi gezilirken, Merkez Karakol Amiri Başkomiser Hasan Öztürk’ün, Bakan Atalay ve beraberindekilere bilgiler vermesiyle tören son buldu.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BAKAN, ATALAY, İNEGÖL`DE,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.