KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
19 Mayıs 2008 - Pazartesi 00:10 Bu haber 169 kez okundu
 
BAL-GÖÇ DERNEĞİ`NDEN 7.GENÇLİK ŞÖLENİ
HAZIRLANAN GÖSTERİLER BEĞENİYLE İZLENDİ
- Haberi
BAL-GÖÇ DERNEĞİ`NDEN 7.GENÇLİK ŞÖLENİ

İnegöl balkan göçmenleri derneği bünyesinde faaliyette bulunan balkan gençlik ve spor kulübünün 19 Mayıs Atatürkü anma gençlik ver spor bayramı nedeniyle 7. sini düzenleniş olduğu gençlik şöleni dün akşam kültürpark içerisindeki açık hava gösteri merkezinde gerçekleştirildi.

 

Kaymakam durmuş gençer, belediye başkanı Alinur aktaş, jandarma komutanı Yüzbaşı İbrahim yağız, ilçe mem Mehmet baştürk, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis üyeleri okul müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldğı programın açış konuşmasını balgöç derneği başkanı alaattin kırcalı yaptı.

 

Kaymakam durmuş gençer ise Ulusal günlerde sivil toplum kuruluşların ve vatandaşların bayramlarını sahiplenmesinin sevindirici olduğunu kaydetti.

 

Yapılan konuşmaların ardından İnegöl balkan gençlik ve spor kulübünün sergilediği bursa, Trakya, Bitlis, balkan, ege yöresinden gösterileri ve aşuk maşuk gösterileri büyük beğeni topladı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BAL-GÖÇ, DERNEĞİ`NDEN, 7.GENÇLİK, ŞÖLENİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.