KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
13 Haziran 2008 - Cuma 00:08 Bu haber 239 kez okundu
 
BAŞBAKAN ERDOĞAN 14 HAZİRAN`DA BURSADA
İNEGÖL VE YENİCE`DEN ÜCRETSİZ OTOBÜSLER KALDIRILACAK
DÜNYA Haberi
BAŞBAKAN ERDOĞAN 14 HAZİRAN`DA BURSADA

Başbakan Recep Tayip Erdoğan 14 Haziran’da geleceği bursa`da, metroya binerek, vatandaşlarla birlikte kent meydanı`na gelecek.

14 Haziran cumartesi günü öğle saatlerinde bursa`ya gelmesi beklenen başbakan Recep Tayip Erdoğan, bursaray`ın arabayatağı istasyonu`na gelerek bursaray b etabının açılışını yapacak. açılış sonrası başbakan Erdoğan metroya binerek vatandaşlarla birlikte kent meydanı`na gelecek. kent meydanı`nın açılışını yapacak olan Erdoğan, burada kısa süre halka hitaben bir konuşma yapacak. Telekonferans sistemiyle kent meydanı`ndan bir dizi açılış daha gerçekleştirecek olan erdoğan, daha sonra osmangazi belediyesi tarafından yaptırılan çukurca su kayağı tesisleri`ni de açacak. Başbakan Erdoğan, akşam saatlerinde halen inşaatı devam eden merinos kongre ve kültür merkezi`nde bursa iş dünyası ve sivil toplum kuruluşları temsilcileriyle yemekte bir araya gelecek. Başbakan Erdoğan’ın yemek sonrası Bursa’dan ayrılması bekleniyor.

İnegöl ve çevre beldelerden bursaya gitmek isteyen vatandaşlar için ise, ücretsiz otobüsler kaldırılacak. Cumartesi saat11: 30 da yenice belediyesi önünden saat 12 de ise İnegöl eski cezaevi önünden ücretsiz otobüsler kaldırılacak.

Ak parti ilçe başkanı burhan alıcı Bugün konuyla ilgili parti lokalinde bir basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısına ak parti ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyeleride katıldı.  Basın toplantısında konuşan başkan alıcı, başbakan recep Tayyib Erdoğan ın sık sık bursa ya gelerek bursaya verdiği önemi ortaya koymuştur. Başbakan Erdoğan Olağanüstü bir dönemde bursaya gelerek yerel yönetimlerimizin başarısını taçlandıracak hem de son günlerde yaşanan olaylarla ilgili mesajlarını verecektir. Kent meydanında yapılacak miting için eski cezaevi önünden ücretsiz araçlar kaldıracağız. Bu mitingde parti bayrağı ve parti flaması kullanmayacağız. Tüm teşkilatlarımız Türk bayrağıyla yerini alacaktır. Çünkü bu sadece partimizi değil ülkemizi ilgilendiren bir konudur. Bu mitinge tüm ilçe halkımızı davet ediyorum diye konuştu.

 

 

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BAŞBAKAN, ERDOĞAN, 14, HAZİRAN`DA, BURSADA,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.