LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
08 Aralık 2009 - Salı 23:33 Bu haber 408 kez okundu
 
BBP 7. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI
GEN. BŞK. YALÇIN TOPÇU`NUN KATILDIĞI KONGREDE AHMET ULUÇAY TEKRAR İLÇE BAŞKANLIĞINA GETİRİLDİ
- Haberi
BBP 7. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

Büyük Birlik Partisi (Bbp) İnegöl İlçe Teşkilatının 7. Olağan Genel Kurulu Dün Saat 15.30’da Alyans Düğün Salonunda, Genel Başkan Yalçın Topçu’nun Katılımı İle Gerçekleştirildi. Tek Liste İle Gidilen Seçimler Sonucunda, Ahmet Oluçay Yeniden İlçe Başkanlığına Getirildi.

Ellerinde Türk Ve Parti Bayrakları İle Merhum Eski Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu’nun Posterlerini Taşıyan Bbp’liler Genel Kurul Salonuna Topluca Yürüyerek Geldiler. Genel Kurul Salonunun En Ön Sırasındaki Sandalye Boş Bırakılarak Üzerine Merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun Resminin Bulunduğu Portresi Koyularak Bir Kez Daha Saygıyla Yad Edildi.

7. Olağan İlçe Kongresine, Bbp Genel Başkanı Yalçın Topçu, Genel Başkan Yardımcısı Selahattin Şeniller, Genel Sekreter Mustafa Destici, Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Cerrah Belediye Başkanı İsmail Karaman, Bbp Bursa İl Başkanı Tahir Kahveci, Belde Belediye Başkanları, İlçe Belediye Meclis Üyeleri,Siyasi Parti Yöneticileri, Dernek Başkanları Ve Çok Sayıda Partililer Katıldılar.

 

 

Genel Kurulun Açış Konuşmasını Yapan İlçe Başkanı Ahmet Oluçay,

 

İnegölün Türkiye’nin Endüstri, Ve Ticaret Merkezi Olduğunu Söyleyen Uluçay Bu Kadar Güzel Bir İlçenin Bazı Sorunları Bitmiyor. Gazetelerde Hep Bir Asayiş Haberi Görüyorum. Aslında İnsan Olarak Yaşamanın Gereği Sevgidir. Biz Bunu Gerçekleştiremiyoruz Diye Konuştu.

 

Bbp Bursa İl Başkanı Tahir Kahveci’ İse Konuşmasında Türkiyenin Her Yerinde Yoğun İlgiyle Karşılandıklarını  Belirterek, Kongrenin Hayırlara Vesile Olmasını Diledi.

 

İl Başkanı Tahir Kahvecinin Ardından Alkışlar Arasında Kürsüye Gelen Bbp Genel Başkanı Yalçın Topçu İse, “Ülkenin, Kadınlara İhtiyacı Var. Ülkeyi Sandıkta Kurtaracağız. Bbp Kurulduğundan Bu Zamana Kadar Yapıcı, Yol Gösterici, Sorumlu Bir Anlayışı İzleyerek Bu Zamana Geldi Diye Konuştu.

 

Genel Başkan Yalçın Topçu’nun Konuşmasının Ardından Tek Liste İle Girilen Seçimde Ahmet Oluçay Yeniden Bbp İnegöl İlçe Başkanlığına Getirildi.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BBP, 7., OLAĞAN, GENEL, KURUL, TOPLANTISI, ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.