KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
24 Eylül 2010 - Cuma 18:12 Bu haber 223 kez okundu
 
BELEDİYEDEN SPORA TAM DESTEK
AMATÖR SAHALAR BURSANIN EN İYİSİ OLACAK
SPOR Haberi
BELEDİYEDEN SPORA TAM DESTEK

İnegöl Belediyesi tarafından yapılmakta olan amatör futbol sahalarında çalışmalar tüm hızıyla sürerken, sahaların Bursa’nın en iyisi olacağı ifade ediliyor.

 

 

Amatör futbol sahalarının bulunduğu alana yeni bir hastane yapılması kararının ardından yeni amatör sahalar için start veren İnegöl Belediyesi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 

Kurtuluşspor tesislerinin olduğu sahaya ve yine sanayi bölgesinde yeni itfaiye arkası ve derenin yanındaki yerde çalışmaları devam eden 2 adet saha 70*105 ebatında fifa standartlarında sentetik olarak yapılacak ve kenarlarda 4 m koşu bandı yer alacak. Çalışmaların tüm hızıyla devam ettiği sahalarda Kurtuluşspor tesislerine yapılan saha bitim aşamasına geldi. Halısı serilmiş durumda ve içine kum-granür atılıp çevre düzenlenmesinin yapılmasından sonra hizmete girecek durumda. Süper amatör küme maçlarının 16 Ekimde başlayacak olması münasebetiyle büyük ölçüde tamamlanmış olacak. Diğer sahada dolgu çalışmalarının bitirildiği ve diğer çalışmaların devam ettiği görülmekte. 31 Aralık 2010 tarihine kadar sözleşme gereği bitirilmesi gerektiğinden, iki sahanında bu tarihe kadar amatör takımların hizmetine sunulacağı beklenmekte. Yeni amatör sahaların tribünleri ve soyunma odaları ile Bursa’da mevcut sahaların içerisinde en iyisinin olduğu ifade ediliyor

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BELEDİYEDEN, SPORA, TAM, DESTEK,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.