LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
03 Haziran 2008 - Salı 00:09 Bu haber 355 kez okundu
 
BEŞİKTAŞLILARDAN KIZILAY`A KAN BAĞIŞI
ÇARŞI GURUBU KIZILAY`A KAN BAĞIŞINDA BULUNDU
- Haberi
BEŞİKTAŞLILARDAN KIZILAY`A KAN BAĞIŞI

İstanbul Beşiktaşlılar Çarşı Grubu, İnegöllü Karakartallar Metin Demircan ve Cüneyt Ekmekçi ile Türkiye Kızılay Derneğinin işbirliği ile düzenlenen Kan Bağışı Kampanyası, dün Atatürk Anıtı önünde, 11.00 ile 17.00 saatleri arasında gerçekleştirildi.

Bursa Kızılay Kan Merkezi tarafından Atatürk Anıtı önündeki alanda kurulan Kızılay çadırında 6 sedye üzerinde kan bağışı işlemleri, Dr. Züleyha Hüseyin, Kan Bağışçısı Kazanım Uzmanı  Nurgül Engin Üzmez, Hemşireler  Elfide Savaş, Nebiye Aslan ve Habibe Ekim’in nezaretinde yapıldı.

Beşiktaşlılar Çarşı Grubunun kuruluşunun 25. yılı kutlamaları kapsamında Kızılay’la işbirliği içinde düzenlenen Kan Bağışı Kampanyasına, İstanbul’dan gelen Otoban Ahmet’in  önderliğindeki Beşiktaşlılar Çarşı Grubunun yanı sıra İnegöllü Karakartallar, İnegöl Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Fahri Tabakoğlu, İnegölspor Kulüp Başkanı Abdullah Ezim ile İnegöl Fenerbahçeliler Derneğinden bir grup ve çok sayıda vatandaş katıldılar. Atatürk Anıtı önüne getirilen Beşiktaş Store TIR’ından çeşitli eşyaların satışı yapıldı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: BEŞİKTAŞLILARDAN, KIZILAY`A, KAN, BAĞIŞI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.