KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 14:19 Bu haber 384 kez okundu
 
BURSA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
BURSA NARKOTİK SUÇLAR İLE MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, UYUŞTURUCU TİCARETİ YAPAN ŞAHISLARA YÖNELİK OPERASYON DÜZENLEDİ… YAPILAN BASKINLAR SONUCU GÖZALTINA ALINAN 11 KİŞİDEN 3’Ü, MADDE TİCARETİ YAPMAK SUÇUNDAN TUTUKLANDI.
ASAYİŞ Haberi
BURSA’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapan şahısların suç unsurları ile birlikte yakalanmasına yönelik olarak yapılan çalışmalar neticesinde; İlimiz genelinde Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak veya Bulundurmak suçundan farklı adreslerde toplam 8 şahıs yakalanmış, yakalanan şüphelilerin üzerlerinde ve araçlarında yapılan aramalarda  bir miktar sentetik esrar ve bir miktar metamfetamin maddeleri ele geçirilmiş, konuyla alakalı olarak daha sonra yapılan çalışmalar neticesinde; ilimiz genelinde Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti yaptıkları tespit edilen şahıslara yönelik yapılan operasyonlarda; E.E., K.D. ve E.E. isimli şahıslar gözaltına alınmış, şahısların üzerlerinde, araçlarında ve ikametlerinde yapılan aramalarda; 

 100 Gram Sentetik Kannabinoid, Satışa Hazır Halde Paketlenmiş Bir Miktar Metamfetamin,  1 Adet Hassas Terazi, Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticaretinden Elde Edildiği Tespit Edilen 1600 TL Nakit Para, 5 Adet Ruhsatsız Tabanca ve Bu Tabancalara Ait 13 Adet Fişek ele geçirilmiştir. 

       Yapılan operasyonlar neticesinde yakalanan 11 şahıstan 8’i hakkında Kullanmak İçin Uyuşturucu Madde Satın Almak veya Bulundurmak suçundan adli işlem yapılmış, E.E., K.D. ve E.E. isimli şahıslar Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Ticareti Yapmak suçundan çıkarılmış oldukları adli makamlar tarafından tutuklanmışlardır.

Kaynak: Editör:
Etiketler: BURSA’DA, UYUŞTURUCU, OPERASYONU,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.