KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
16 Eylül 2019 - Pazartesi 16:59 Bu haber 466 kez okundu
 
BURSASPOR’A DESTEK SÜRÜYOR
BURSASPOR’UN FORMA KOL SPONSORU OLAN ONUR MARKET, MALİ AÇIDAN ZOR GÜNLER GEÇİREN YEŞİL-BEYAZLI KULÜBE DESTEĞİNİ SÜRDÜREREK, İKİ MAĞAZASINDA BURSASTORE STANDINA YER VERDİ. BURADA ALIŞVERİŞ YAPAN VATANDAŞLAR, ALDIKLARI ÜRÜNLERİ ABDULLAHİ SHEHU İLE BURAK ALTIPARMAK’A İMZALATTI.
SPOR Haberi
 BURSASPOR’A DESTEK SÜRÜYOR

ONUR MARKET’TEN BURSASPOR’A DESTEK

Bursaspor’un forma kol sponsoru Onur Market, mali açıdan zor günler geçiren yeşil-beyazlı kulübe desteğini sürdürerek, iki mağazasında Bursastore standına yer verdi.

Erikli’de bulunan şubede gerçekleştirilen açılışa Bursaspor 2’nci Başkanı Konuralp Yeşil, Marketin Bursa Bölge Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök ve futbolculardan Abdullahi Shehu ile Burak Altıparmak katıldı.

BURSASPOR’A DESTEK SÜRÜYOR

Marketler zincirinin Genel Koordinatörü Murad Yavuz Gök, taraftarların artık daha rahat bir şekilde forma alabileceklerini vurguladı.Bursaspor 2’nci Başkanı Konuralp Yeşil ise şehrin ortak noktasının Bursaspor olduğunu ifade etti.

Daha sonra ise mağazadaki Bursa store ürünlerinin bulunduğu kısmın açılışı gerçekleştirildi.

Burada alışveriş yapan vatandaşlar, aldıkları ürünleri Abdullahi Shehu ile Burak Altıparmak’a imzalattı.Market çalışanlarının da müşterilerine Bursaspor formasıyla hizmet etmesi dikkat çekti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , BURSASPOR’A, DESTEK, SÜRÜYOR,
Haberin Videosu
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.