KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
28 Haziran 2020 - Pazar 13:49 Bu haber 2419 kez okundu
 
Çaycı Hüseyin öldü mü?
Çocuklar Duymasın dizisinde Çaycı Hüseyin olarak ünlenen Alpaslan Özmol sosyal medya üzerinden sürekli öldü iddiaları ortaya atılıyordu. Ünlü oyuncu bu iddialara karşı sert çıkış yapsa da sosyal medya Çaycı Hüseyin'in peşini bırakmadı. Şimdi tekrar "Çaycı Hüseyin öldü mü" sorusu soruluyor. Artık bu iddiaların sonu gelmeyecek gibi duruyor...
MAGAZİN Haberi
Çaycı Hüseyin öldü mü?

Çaycı Hüseyin sosyal medyanın gündeminden düşmek bilmiyor. Ünlü oyuncu gündeme öldü iddiaları ile geliyor. Meraklanmayın ölmedi. Sosyal medya takipçileri sürekli iddia ortaya atarak ünlü oyuncu Alparslan Özmol'u kızdırıyorlar. Geçtiğimiz ay koronadan öldürmüşlerdi, şimdi ise YKS sınavından dolayı. Ama ne olursa olsun Türk halkı Alparslan Özmol'u çok seviyor.

ÇAYCI HÜSEYİN ÖLDÜ MÜ?

Neredeyse ayda bir sosyal medya gündemine oturan Çaycı Hüseyin rolüne hayat veren Alparslan Özmol ölmedi. "Çaycı Hüseyin öldü mü?" Sosyla medyada zamana zaman bu tarz iddialar çıkıyor ve bir anda trend topic oluyor.

 ÇAYCI HÜSEYİN'DEN 'ÖLMEDİM' ÇIKIŞI

Geçtiğimiz Ağustos ayında da "Çaycı Hüseyin öldü" iddiaları gündeme gelmiş, Alparslan Özmol bu iddialara isyan ederek "Siz hiç merak etmeyin ben size ölünce haber vereceğim" demişti.

ÇAYÇI HÜSEYİN KİMDİR? (Alpaslan Özmol)

Çaycı Hüseyin nereli sorusu merak ediliyordu. Türkiye onu Çaycı Hüseyin diye tanısa da gerçek adı Alpaslan Özmol 27 Şubat 1976 tarihinde Hamburg Almanya'da doğdu.

Çaycı Hüseyin kaç yaşında sorusunun yanıtı da oyuncu tam 44 yaşında. Çocuklar Duymasın adlı dizide oynadığı Çaycı Hüseyin rolü ile tanınarak büyük ün yaptı ve herkes onu sevdi.

ÇAYÇI HÜSEYİN'İN BOYU

Çaycı Hüseyin boyu 1,40 olarak biliniyor. Ortaokul döneminde boyunun 1.40 olması nedeni ile eğitim hayatını sonlandırdığını belirtmiştir. Diğer aile fertlerinin boylarının normal olduğunu dile getirmiştir. Anne ve babasının boyunun normal olduğunu ablalarının ise boylarının 1.80 civarında olduğunu belirten Özmol cüce değil kısayım, bir çok cüce ile karşılaştım hepsi benden çok daha kısaydı diyerek bir röportaj’da bu konuya açıklık getirmiştir.

Twitter'da da #çaycıhüseyin şu anda kullanıcılar arasında oldukça popüler.
İşte yorumlardan bazıları
 

 

 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Çaycı, Hüseyin, öldü, mü?,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.