KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
13 Mayıs 2008 - Salı 00:10 Bu haber 300 kez okundu
 
DEMOKRAT PARTİ`DE YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU
ˮDP`NİN BİTMEDİĞİNİ GÖSTERMEK İÇİN GELDİK.ˮ
- Haberi
DEMOKRAT PARTİ`DE YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU

Yaklaşık 3,5 yıl demokrat parti ilçe başkanlığı görevini yürüten cihat şengün, 1 Nisan 2008 tarihinde yazılı bir basın açıklaması yaparak yönetim kurulu ile birlikte görevinden istifa ettiğini açıklamıştı.

 

Şengün, yeni göreve gelen demokrat parti il başkanı fusüb yaşarın yeniden yapılanma çalışmalarına destek vermek amacıyla böyle bir karar aldıklarını belirtmişti.

 

İstifanın ardından büyük bir belirsizliğin hâkim olduğu demokrat parti ilçe başkanlığında geçtiğimiz günlerde sürpriz bir gelişme yaşanmış, Demokrat parti genel merkezi tarafından İnegöl belediyesi eski başkanlarından refik tabakoğlu, ilçe teşkilatını kurmak üzere görevlendirilmişti.

 

Oluşturulan yeni yönetim Dün akşam parti lokalinde 2. toplantısını gerçekleştirdi. Refik tabakoğlu başkanlığındaki Toplantıda yönetim kurulu görev bölümü yapıldı.

 

Yapılan görev bölümünde teşkilat başkanlığı görevine getirilen cemal arık yeni yönetimde yer alan isimleri ve görevlerini açıkladı.

 

Demokrat parti ilçe başkanı refik tabakoğlu ise hedefimiz İnegöle hizmettir. Önümüzdeki yerel seçimler için çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başlayacağız. Demokrat partinin bitmediğini göstermek için göreve geldik. İnegöl de yapılan her iyi işin yanında her kötü işin ise karşısında olacağız Diye konuştu.

 

 

Refik tabakoğlu başkanlığında oluşturulacak yeni yönetimde cemal arık, salim kaplan, cihat şengün, rafiz Karataş, Sedat canlısoy, Yakup ünal, Ahmet uğur, zahit şükrü ezim, zeki mete, gülcan kavaklı, Mustafa şimşek, metin ecertaş, feriha yaman, İbrahim aras, Ertan subaşı, Ahmet nuri can, rahman yavuz yiğit, Fatma çakır, Varol Özbek, Mustafa yel, Hüseyin döngel, zakir özonan, tayip solak, Ercüment erim, galip Kansu ve Adnan erkan yer aldı.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: DEMOKRAT, PARTİ`DE, YENİ, YÖNETİM, BELLİ, OLDU,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.