KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Mayıs 2008 - Cumartesi 00:11 Bu haber 314 kez okundu
 
DP İLÇE TEŞKİLATI`NDA SÜRPRİZ GELİŞME
YENİ YÖNETİM REFİK TABAKOĞLI BAŞKANLIĞINDA OLUŞTURULDU
- Haberi
DP İLÇE TEŞKİLATI`NDA SÜRPRİZ GELİŞME

Yaklaşık 3,5 yıl demokrat parti ilçe başkanlığı görevini yürüten cihat şengün, 1 Nisan 2008 tarihinde yazılı bir basın açıklaması yaparak yönetim kurulu ile birlikte görevinden istifa ettiğini açıklamıştı.

 

Şengün, yeni göreve gelen demokrat parti il başkanı fusüb yaşarın yeniden yapılanma çalışmalarına destek vermek amacıyla böyle bir karar aldıklarını belirtmişti.

 

İstifanın ardından büyük bir belirsizliğin hakim olduğu demokrat parti ilçe başkanlığında dün sürpriz bir gelişme yaşandı.

 

Demokrat parti genel merkezi tarafından İnegöl belediyesi eski başkanlarından refik tabakoğlu, ilçe teşkilatını kurmak üzere görevlendirildi.

 

Dün akşam demokrat parti ilçe lokalinde bir basın toplantısı düzenleyen refik tabakoğlu, hedeflerinin İnegöl de demokrat partiyi birinci parti yapmak olduğunu ve seçmenlerine yakışır bir duruma getirmek olduğunu dile getirdi. 

 

Refik tabakoğlu başkanlığında oluşturulacak yeni yönetimde cemal arık, salim kaplan, cihat şengün, rafiz Karataş, Sedat canlısoy, Yakup ünal, Ahmet uğur, zahit şükrü ezim, zeki mete, gülcan kavaklı, Mustafa şimşek, metin ecertaş, feriha yaman, İbrahim aras, Ertan subaşı, Ahmet nuri can, rahman yavuz yiğit, Fatma çakır, Varol Özbek, Mustafa yel, Hüseyin döngel, zakir özonan, tayip solak, Ercüment erim, galip Kansu ve Adnan erkan yer aldı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: DP, İLÇE, TEŞKİLATI`NDA, SÜRPRİZ, GELİŞME,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.