LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
09 Haziran 2008 - Pazartesi 00:08 Bu haber 348 kez okundu
 
DP İLÇE TEŞKİLATININ KONGRESİ 4 TEMMUZ`DA
DP`DE İLK HEDEF İNEGÖL BELEDİYE`SİNİ GERİ ALMAK
- Haberi
DP İLÇE TEŞKİLATININ KONGRESİ 4 TEMMUZ`DA

 

Geçtiğimiz günlerde yeni yönetim kurulunda görev bölümü gerçekleştirilen Demokrat Parti ilçe teşkilatı tarafından geçtiğimiz Cumartesi günü Kazancı’da kahvaltılı basın toplantısı düzenlendi.

 

Basın toplantısına DP İlçe Başkanı Refik Tabakoğlu, yönetim kurulu üyesi Ahmet Uğur ve Ahmet nuri can katıldı.

 

Basın toplantısında konuşan başkan yardımcısı Ahmet Nuri Can, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen yeni bir oluşum ve özlenen tablo ile göreve getirildiklerini, İnegöl siyasetinin önemli isimlerinden eski Belediye Başkanı Refik Tabakoğlu’nun Başkanlığında oluşturulan yeni oluşumun, partili partisiz herkesin ilgisini çektiğini, yoğun takdir topladığını ve partiye olan teveccühün inanılmaz, tarifi mümkün olmayan derecede büyük boyutlara ulaştığını ileri sürdü.

 

DP İlçe Başkanı Refik Tabakoğlu Önümüzdeki yerel seçimler için gerekli çalışmaları başlattıklarını ifade ederek, 4 Temmuz 2008 Cuma günü Sani Konukoğlu konferans salonunda ilçe kongresini yapacaklarını ve ardından yoğun bir çalışma başlatacaklarını bildirdi. Teveccüh olursa 4 Temmuz 2008 tarihinde yapılacak olan ilçe kongresinde tekrar görev alacaklarını belirten Tabakoğlu, kendilerinin öncelikli düşüncesinin, DP’yi daha iyi yerlere taşıyabilecek genç yönetimin işbaşına gelmesi olduğunu kaydetti.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: DP, İLÇE, TEŞKİLATININ, KONGRESİ, 4, TEMMUZ`DA,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.