KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
13 Mayıs 2008 - Salı 00:11 Bu haber 156 kez okundu
 
FENNİ MUAYENE ÇİLESİ BİTMEK BİLMİYOR
VATANDAŞLAR, SIKINTININ ÇÖZÜLMESİNİ BEKLİYOR
DÜNYA Haberi
FENNİ MUAYENE ÇİLESİ BİTMEK BİLMİYOR

Araçların Fenni Muayenesi ile ilgili  sıkıntı ne zaman sona erecek?...

Yaşanan sıkıntı , İl olmaya namzet İnegöl’e yakışmıyor!...

 

Nüfusu 200 bini aşan, gelişmiş ekonomisi, sosyal kültürel yaşantısı ve geniş yerleşim alanlarıyla Türkiye’deki 45 İlden büyük olan, İl olma yolundaki İnegöl’de, motorlu araçların Fenni Muayenesinin, Bursa’dan Pazartesi ve Perşembe günleri olmak üzere haftada iki kez gelen memurlar tarafından yapılması sıkıntıya yol açıyor. Yaşanan sıkıntıların defalarca dile getirilmesine rağmen, bu konuda bu güne kadar hiçbir gelişme sağlanmaması ise hayal kırıklığı yaratıyor.

 

 

Yaklaşık 25 bin civarında motorlu taşıtın bulunduğu İnegöl’de, Fenni Muayene konusunda yaşanan sıkıntılar her geçen gün biraz daha artıyor. Bugün de Muayene İstasyonunun önünde aynı sıkıntılar vardı. Fenni muayene için araç muayene istasyonunun önüne gelen araçlar uzun kuyruklar oluşturdu.

 

Saatlerce sıra beklediklerini söyleyen vatandaşlar, Bursa’dan gelen bir kişinin bu sıkıntıları çözmesinin mümkün olmadığını ileri sürerek, yaşanan keşmekeşliğe son verilmesini istediler.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: FENNİ, MUAYENE, ÇİLESİ, BİTMEK, BİLMİYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.