KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
20 Ocak 2020 - Pazartesi 14:05 Bu haber 183 kez okundu
 
Gemlik’te yollara belediye eli değiyor
Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, sıcak asfalt ve yama çalışmalarını sürdürüyor.
BURSA HABER Haberi
Gemlik’te yollara belediye eli değiyor

Gemlik Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hisartepe Mahallesi’nde bulunan 211, 213 ve 243 no’lu sokaklarda sıcak asfalt sererken, bozuk yollara da yama yaptı.Ekipler yaklaşık 600 metrelik yola 780 ton sıcak asfalt çalışması yaptı. 
 

Konuyla ilgili bilgi veren yetkililer, Gemlik’in birçok mahallesinde sıcak asfalt yapım çalışması gerçekleştirdiklerini ifade etti. Ekipler, HisartepeMahallesi’nde ise yeni yerleşim alanlarında çalışmaları yoğunlaştırdıklarını belirtirken, “Gemlik’te kilometrelerce asfalt çalışması gerçekleştirdik. Bu çalışmalarımız ilçe genelinde artarak devam edecek” dedi. 
 

Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan ise, “Daha önce bu yollarımız topraktı ve Gemlik’e yakışmıyordu. Biz asfalt çalışmalarımızı gerçekleştirerek Gemlik’e yakışır bir görünüm kazanmasını sağladık. Çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Bir yandan da ilçe genelinde oluşan çukurlar sürücüleri mağdur ediyor. Yol iyileştirme çalışmalarımız sürüyor. Önceden belirlenen bir program dâhilinde ilçemizdeki yolların taramasını gerçekleştirerek, buralarda yaptığımız yama çalışması da aralıksız devam ediyor” diye konuştu. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gemlik’te, yollara, belediye, eli, değiyor,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.