KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
28 Ocak 2020 - Salı 16:24 Bu haber 437 kez okundu
 
Gürsu’nun dağ yollarında karla mücadele
Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan tuzlama çalışmalarıyla dağ yollarındaki kar yağışının ulaşımı engellemesi önleniyor.
BURSA HABER Haberi
Gürsu’nun dağ yollarında karla mücadele

Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “Henüz ilçe merkezimizde gerçekleşmeyen kar yağışı, ilçemizin dağ yollarında ve mahallelerinde etkisini göstermekte. Dağ bölgemizde yer alan; Ericek, Dışkaya ve İpekyolu Mahallelerimiz’e ulaşımın aksamaması ve hemşehrilerimizin kış koşullarından olumsuz etkilenmemesi için yollarda tuzlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Adrenalin Parkımız’a da ulaşımın aksamaması için çalışmalarımız yoğun olarak sürmekte” dedi.

 

Kar yağışı ve buzlanma nedeniyle yaşanabilecek olumsuzlukları önlemek amacıyla çalışmaları yoğun olarak sürdüren Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, dağ yollarında tuzlama çalışmalarının yanında gereken noktalarda da greyder yardımıyla yollardaki karı temizlemekte.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gürsu’nun, dağ, yollarında, karla, mücadele,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.