LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
21 Şubat 2020 - Cuma 18:07 Bu haber 491 kez okundu
 
Gürsu sokakları çocuklar için masal diyarı
Gürsu Belediyesi’nce ilçede oluşturulan yeni parklarla sokaklar ve kamusal alanlar çocuklar için keyifli hale getiriliyor.
BURSA HABER Haberi
Gürsu sokakları çocuklar için masal diyarı

Gürsu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Park ve Bahçeler Birimi’nce gerçekleştirilen çalışmalarkapsamında, Gürsu yeni parklara kavuşturuluyor.

 

 

“Yeni parklarımızla çocuklarımızın çocukluklarını yaşayacakları alanları ilçemize kazandırmanın yanında,şehrimizin vitrinini de süslüyoruz” diyen Gürsu Belediye Başkanı Mustafa Işık, “İlçemizin hepimiz için keyifleyaşanabilecek bir kent olması için çalışıyoruz. Parklarımızı çocuklarımız için masalsı görsellikte donatıyoruz.Parklarımızı, yapılan bakım, onarım çalışmalarının yanında, yeni kurulan oyun gruplarıyla renklendiriyor ve çocuklarımız için daha keyifli hale getiriyoruz “dedi.

 

 

Gürsu Belediyesi’ nce gerçekleştirilen park çalışmaları kapsamında, zeminleri ve oyun gruplarıyla çocukların sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilecekleri oyun alanları oluşturulmakta. Sokaklarda oluşturulan yeni parkların yanında kamusal alanlarda da oluşturulan yeni parklarla çocukların çocukluklarını yaşama imkanları arttırılıyor.

 

 

Gürsu Belediyesi, ilçe genelinde ihtiyaç duyulan mahallelerde yeni parklar oluşturmanın yanında, eskiyen parkların yenilenmesi çalışmalarını da gerçekleştirmekte.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gürsu, sokakları, çocuklar, için, masal, diyarı,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.