KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Haziran 2008 - Salı 00:08 Bu haber 179 kez okundu
 
HADİM GURUBU YATIRIM ATAĞINI SÜRDÜRÜYOR
HADİM ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ YENİŞEHİR ŞUBESİ AÇILDI
- Haberi
HADİM GURUBU YATIRIM ATAĞINI SÜRDÜRÜYOR

Hadim alışveriş merkezleri kuruluşunun 9.yılında İnegöl deki mevcut 9 şubenin ardından mart ayı başında Domaniç te 10. şubesini açmıştı. Yatırım atağına hızla devam eden hadim grubunun 11. şubesi bugün saat 14 te kurtuluş mahallesi Bilecik cad no:3 de düzenlenen törenle Yenişehir ilçesinde hizmete açıldı.

 

Sedef pastanelerinin de şubesini bünyesinde barındıracak olan hadim alışveriş merkezleri Yenişehir şubesinin açılış törenine Yenişehir kaymakamı yücel yavuz, Yenişehir belediye başkanı Bülent Hamdi cingil, emniyet müdürü Ferruh dede, ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Törende bir konuşma yapan hadim gurubu pazarlama ve yönetim danışmanı Necmettin kuru hadim şirketler gurubunun bölgesinde en çok ciro yapan ilk ikiyüz firma arasına girdiğini, hadim marketlerinin önce müşteri anlayışıyla ürünlerde kalite ve uygun fiyat politikalarıyla alış verişi daha kolay hale getirdiğini ifade etti. 

 

Yenişehir kaymakamı yücel yavuz ise, hadim ve sedef gibi iki önemli markanın Yenişehir in gelişimine katkıda bulunacağını belirterek açılışın hayırlı olmasını diledi.

 

Yenişehir belediye başkanı Bülent Hamdi cingilde açılışta kısa bir konuşma yaptı.

 

Konuşmaların ardından dualarla hadim alışveriş merkezleri Yenişehir şubesinin açılışı yapıldı.

 

açılışın ardından bir açıklama yapan hadim grubu yönetim kurulu başkanı Ayhan salman Yenişehir halkının açılışa göstermiş olduğu teveccühten dolayı teşekküre ederek, İnegöl ün iki önemli markası sedef ve hadimin Yenişehir de tek çatı altında birleştiğini, aynı mekanda hem alışverişini yapıp hemde dinlenme imkanı bulabileceği bire konsept oluşturduklarını ifade etti.

 

Sedef pastaneleri genel koordinatörü Şaban can ise, hadim grubuyla birlikte çalışmaktan mutlu olduklarını dile getirdi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: HADİM, GURUBU, YATIRIM, ATAĞINI, SÜRDÜRÜYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.