KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Haziran 2008 - Salı 00:08 Bu haber 425 kez okundu
 
HAYIRSEVER MUSA COŞKUN`DAN EĞİTİME BİR HİZMET DAHA
KESTEL ÇATALTEPE İ.Ö.O. ÖĞRETMEN LOJMANI AÇILDI
- Haberi
HAYIRSEVER MUSA COŞKUN`DAN EĞİTİME BİR HİZMET DAHA

Hayırsever İşadamı Musa Coşkun Tarafından Kestel`in Çataltepe Köyü İlköğretim Okulu Öğretmenlerine Yaptırılan 6 dairelik Lojman dün Düzenlenen Törenle Açıldı. Hayırsever İşadamı Coşkun Okulu da Restore Ettirdi.

Düzenlenen törene bursa valisi şehabettin Harput, Kestel Kaymakamı Erhan Özdemir, Kestel Belediye Başkanı Yener Acar, yenice belediye başkanı Ramiz yiğit, İnegöl ilçe mem Mehmet baştürk ve çok sayıda davetli katıldı.

Halk oyunları gösterisinin ardından saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan törende ilşk konuşmayı yapan çataltepe iköğretim okulu müdürü Yusuf gözütok hayırsever işadamı musa cuşkuna eğitime yapmış olduğu hizmetten dolayı teşekkür etti.

Kendisinin Türkiye sevdalısı olduğunu dile getiren Musa Coşkun ise konuşmasında  "Bu güzel vatan hepimizin. Elazığ`da yaktığım eğitim meşalesinin sönmediğini görüyorum. Ben söz veriyorum, son nefesime kadar bu yolda devam edeceğim" diye konuştu.

 Musa Coşkun kendisine verilen çiçeği prokol tribününde bulunan eşine verdi.

Bursa valisi şehabettin Harput ise Türk milletinin aile gibi olduğunu belirterek, "En uzaktakimizin acısı hepimizin acısı, mutluluğu hepimizin mutluluğu. Bugün çok hayırlı ve onurlu bir gün. Musa amca örnek bir insan, inşallah Musa amcalar çoğalır" dedi.

Bursa Valisi Harput, eğitime katkılarından dolayı Coşkun`a plaket takdim etti

Yapılan konuşmaların ardından kayırsever işadamı musa coşkun tarafından yaptırılan öğretmen lojmanları kurdelenin kesilmesiyle hizmete açıldı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: HAYIRSEVER, MUSA, COŞKUN`DAN, EĞİTİME, BİR, HİZMET, DAHA,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.