KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
14 Haziran 2020 - Pazar 00:07 Bu haber 10844 kez okundu
 
İhbara gittiler sürprizle karşılaştılar
Kavga ihbarına gelen jandarmaya meşaleli sürpriz
GÜNDEM Haberi
İhbara gittiler sürprizle karşılaştılar

Tekirdağ’ın Malkara ilçesinde gençler arasında kavga olduğuna yönelik ihbara giden jandarma ekipleri pasta ve meşalelerle karşılandı.
Gönence Mahallesi’nde telefonla aranan 156’ya, ‘gençler arasında kavga var’ ihbarı verildi. Kısa sürede mahalleye gelen jandarma ekipleri ilginç bir görüntüyle karşılaştı. Vatandaşlar, jandarma ekiplerini, pasta ve meşalelerle karşılayarak, sevgi gösterisinde bulundu.

“Bizi çok duygulandırdınız”
Jandarma teşkilatının 181. kuruluş yılında böyle bir sürprizin, kendilerini duygulandırdığını ifade eden Malkara İlçe Jandarma görevlisi Astsubay Cihan Ölçü, “Bu güzel karşılama için Jandarma Genel Komutanlığı Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı adına çok teşekkür ediyoruz. Sağ olun var olun. Böyle bir sürpriz bizi çok duygulandırdı” diye konuştu.
Gönence Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Ayten, jandarmanın 181. yılını kutlamak amacıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini belirtti. Etkinliği düzenleyen Erdinç Pilan, “Jandarmamızın 181. yılı nedeniyle muhtarımız ve Gönence halkıyla bir araya gelerek, kutlama yaptık” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İhbara, gittiler, sürprizle, karşılaştılar,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.