KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
07 Ekim 2010 - Perşembe 17:37 Bu haber 255 kez okundu
 
İNEGÖL BELEDİYESİ`NDEN YARDIM ELİ ...
ARDAHAN HANAK BELEDİYESİNE HİZMET GÖTÜRÜLECEK
GÜNDEM Haberi
İNEGÖL BELEDİYESİ`NDEN YARDIM ELİ ...

Yıldırım Ailesine Teşekkür

Başkan Aktaş, Mehmet Hanefi Yıldırım’ın Kars’ta ikamet eden ailesine, özellikle de Kars’ta çok tanınmış biri olup, ismi bir caddeye verilen, iki adet cami yaptıran hayırsever babası Temel Nadi Yıldırım’ın misafirperverliklerinden ve yakın ilgilerinden dolayı başta Temel Nadi ve Mehmet Hanefi Yıldırım olmak üzere Yıldırım ailesine teşekkür etti.

Söz alan SP’li üye Özgür Öztürk, Kars ve civarını geniş çerçevede ele alarak, Kars Ardahan ve civarında kışların sert ve uzun geçmesinin bölgenin sanayileşmesini etkilediğini, sanayi yatırımlarının azlığı nedeniyle son zamanlarda batıya göçlerin olması yüzünden nüfuslarının azaldığını kaydetti.

Söz alan SP’li üye Salih Berber, AK Partili üye Turgay Yel, Bağımsız üyeler Sadri Demirtaş ve Ahmet Kara, İnegöl Belediyesinin Hanak Belediyesine yapacağı yardımların güzel bir davranış olduğu şeklinde duygularını dile getirdiler.

Konuşmanın ardından, yardımlar konusunda protokol yapılması için Başkan Aktaş’a yetki verilmesi konusu oylanarak, oy birliği ile kabul edildi.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNEGÖL, BELEDİYESİ`NDEN, YARDIM, ELİ, ...,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.