KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
04 Nisan 2020 - Cumartesi 17:24 Bu haber 2000 kez okundu
 
İnegöl Belediyesi pazarlarda maske dağıtımına başladı
İnegöl Belediyesi, Koronavirüs tedbirleri kapsamında bugün itibarı ile insanların kalabalık olduğu pazar alanlarında maske dağıtımına başladı.
BURSA HABER Haberi
İnegöl Belediyesi pazarlarda maske dağıtımına başladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün akşam açıklamış olduğu ek tedbirlerin ardından koronavirüsle mücadele tedbirlerini arttıran İnegöl Belediyesi bugün açılan Cumartesi pazarında vatandaşlara maske dağıtmaya başladı. Zabıta ekipleri pazar alanının girişinde maskeleri dağıtıp, maske kullanımı ile ilgili olarak vatandaşları uyardı.

 

İnegöl Belediyesi tarafından yapılan açıklamada İnegöl Belediyesi Meslek Edindirme Kursları (İnesmek) usta öğreticileri ve gönüllü kursiyerlerinin büyük bir özveri ile ürettikleri maskelerin insanların kalabalık halde bulunduğu alanlarda dağıtıma devam edileceği ve İnesmek bünyesinde maske üretiminin devam edeceği bildirildi.

 

İnesmek tarafından bugüne kadar üretilen 30 bin adet maske başta İnegöl Devlet Hastanesi olmak üzere ilçedeki Kamu Kurumlarına dağıtıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İnegöl, Belediyesi, pazarlarda, maske, dağıtımına, başladı ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.