KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
28 Mart 2020 - Cumartesi 15:46 Bu haber 2187 kez okundu
 
İnegöl'de ekipler 7/24 hizmetinizde
Covid-19 (Korona) salgınınına karşı her alanda üst düzey tedbir alan İnegöl Belediyesi, ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzattı. İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, İç İşleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelge sonrası sokağa çıkma yasağı ilan edilen 65 yaş üstü ve kronik hastalığı olan vatandaşlar için seferberlik ilan etti.
BURSA HABER Haberi
İnegöl'de ekipler 7/24 hizmetinizde

Koronavirüsüne karşı “Evde Kal” çağrısını sürdüren İnegöl Belediyesi, yardıma muhtaç ailelerin ihtiyaçlarının giderilmesi için 7/24 kesintisiz hizmete devam ediyor. İnegöl Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Alo 153 Çözüm Merkezi hattına ulaşan 65 yaş üzeri vatandaşlar olmak üzere temel mutfak ihtiyaçlarının yer aldığı yardım kolilerini ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdı.

 

EKİPLER ARALIKSIZ TÜM İLÇE HALKININ HİZMETİNDE 

 

Koronavirüsten korunmak için ‘'Evde kal'’ çağrısı yapan İnegöl  Belediyesi, bu süreçte ihtiyaç sahibi aileler için Zabıta Müdürülüğü ekipleri  7 gün 24 saat hizmetinde olacak. Ekipler yardıma muhtaç aileler için seferberlik ilan ederek yardım kolilerini ulaştırmaya devam ediyor.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İnegöl'de, ekipler, 7/24, hizmetinizde,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.