KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
13 Eylül 2010 - Pazartesi 14:55 Bu haber 207 kez okundu
 
İNEGÖL’DEKİ OLAYLAR..
OLAYLARDA YANAN BELEDİYE ARACININ YERİNE YENİSİ ALINACAK
GÜNDEM Haberi
İNEGÖL’DEKİ OLAYLAR..

ilçemizde meydana gelen olaylar sırasında yanan Belediye Zabıta Müdürlüğüne ait aracın yerine yenisi alınacak.

 

Konu, 6 Eylül 2010 Pazartesi günü gerçekleştirilen Belediye Meclisinin Eylül ayı olağan toplantısında görüşüldü.

Verilen takrirle Belediye Meclisi toplantı gündemine alınan konu ile ilgili Belediye Meclis üyelerine bilgi veren Belediye Başkanı Alinur Aktaş, bir süre önce İnegöl’de yaşanan olaylarda, Zabıta Müdürlüğüne henüz yeni alınmış olan  Zabıta aracının tamamen yandığını söyledi.

Zabıta Müdürlüğünün ihtiyacı nedeniyle yeni bir aracın alınması gerektiğine işaret eden Başkan Aktaş,  “Söz konusu yepyeni Zabıta aracını yaklaşık  20 gün kullandık. Olaylar sonucunda tamamen yakıldı. Biz kasko yaptıramadığımız için sigorta yapılıyor. Sigortadan aracın bedelinin belli bir bölümünü alabiliyoruz. Dolayısıyla Zabıta Müdürlüğümüze yeni bir Zabıta aracı  almak  gerekiyor. Zabıta aracımızın yanması ile ilgili Belediyemizin zararı yaklaşık 46 bin TL’dir” dedi.

Aktaş, konuşmasının ardından Belediye Zabıta Müdürlüğünün yanan aracının yerine yeni bir araç alınmasını Belediye Meclisi üyelerinin oylarına sundu. Teklif oy birliği ile kabul edildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNEGÖL’DEKİ, OLAYLAR..,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.