LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 11:53 Bu haber 3369 kez okundu
 
İnegöl dezenfekte ediliyor
İnegöl Belediyesi, şehrin tamamında caddeler, kaldırımlar ve toplu kullanım alanlarını dezenfekte ediyor.
- Haberi
İnegöl dezenfekte ediliyor

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs vakası ülkemizde de her geçen artarken, alınan tedbirler de artarak devam ediyor. Bir yandan genel tedbir ve virüsle mücadele çalışmaları sürüyor, bir yandan da yerel yönetimler koronavirüse karşı mücadele veriyor.

Bu kapsamda İnegöl Belediyesi de ilk günden bu yana şehrin tamamında dezenfekte çalışmaları gerçekleştiriyor. Aralıksız devam eden dezenfekte çalışmaları kapsamında bugün de başta ana arterler olmak üzere şehrin caddeleri ve toplu kullanım alanlarında dezenfekte çalışması yapıldı. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, sabah saatlerinde başlayarak önce caddeleri ve kaldırımları dezenfektanla yıkadı. Ardından süpürge araçlarıyla kaldırımlar detaylı olarak temizlendi. Tüm ana arterlerde benzer çalışmalar gerçekleştirilerek vatandaşların sağlığını korumak adına tedbirler alındı. Dezenfekte çalışmaları kapsamında sarraflar çarşısı da dezenfekte edildi.

İnegöl Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, tüm ekip ve personeliyle her an sahada çalışmalarını aralıksız devam ettiriyor. Virüsle mücadele kapsamında aynı tedbir ve temizlik çalışmalarının belirli aralıklarla süreceği ifade edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İnegöl, dezenfekte, ediliyor,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.