KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
31 Ağustos 2010 - Salı 15:17 Bu haber 487 kez okundu
 
İNEGÖL GARNİZONUNDA İKİ TERFİ
GARNİZON KOMUTANI BİNBAŞI TERZİ İLE JANDARMA KOMUTANI YÜZBAŞI YAĞIZ BİR ÜST RÜTBEYE YÜKSELDİ
SİYASET Haberi
İNEGÖL GARNİZONUNDA İKİ TERFİ

Yüksek Askeri Şura (YAŞ) tarafından alınan terfi kararları kapsamında İnegöl’de görev yapan Askerlik Şubesi Başkanı ve İnegöl Garnizon Komutanı Binbaşı Mehmet Terzi ile İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İbrahim Yağız bin üst rütbeye terfi ettiler. Kısa bir süre önce  emekliye ayrılan Üsteğmen Mustafa Arı’dan boşalan göreve ise, Siirt’in Eruh İlçesinde görev yapmakta olan  Üsteğmen Çağlar İlden getirildi.

 

3 yıldan beri İnegöl Askerlik Şubesi Başkanlığı ve  Garnizon Komutanlığı  görevlerini sürdürmekte olan Binbaşı Mehmet Terzi Yüksek Askeri Şura (YAŞ) kakarıyla 30 Ağustos 2010 tarihi itibariyle  Yarbay rütbesine terfi etti.. İnegöl Garnizonundaki ikinci terfi ise Jandarma Komutanlığında gerçekleşti.İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı İbrahim Yağız aldığı  terfi ile  Binbaşılığa yükseldi.

 

Öte yandan, kısa bir süre önce emekli olan Üsteğmen Mustafa Arı’dan boşalan göreve ise, Siirt’te görev yaparken İnegöl Jandarma Komutanlığı emrine atanan  Jn. Üsteğmen Çağlar İlden getirildi. İnegöl’e gelen Üsteğmen İlden görevine başladı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNEGÖL, GARNİZONUNDA, İKİ, TERFİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.