KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
19 Mayıs 2008 - Pazartesi 00:10 Bu haber 156 kez okundu
 
ˮİNEGÖLˮ KONULU RESİM YARIŞMASI SONA ERDİ.
YARIŞMAYA KATILAN RESİMLER SERGİDE İZLENİME SUNULDU
- Haberi
ˮİNEGÖLˮ KONULU RESİM YARIŞMASI SONA ERDİ.

Belediye Başkanlığı tarafından, ilki geçtiğimiz yıl 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramında düzenlenen ve geleneksel hale getirilerek bu yıl ikincisi gerçekleştirilen “İnegöl” konulu ‘Resim Yarışması’na katılan resimler, Bu gün Belediye Kültür Merkezi sergi salonunda açılan 2. Resim Sergisinde izlenime sunuldu.

 

Resim sergisinin açılış törenine İnegöl belediye başkanı alinur aktaş, başkan yardımcısı Yusuf şen, yenice belediye başkanı Ramiz yiğit, cerrah belediye başkanı Ömer kahyaoğlu, tahtaköprü belediye başkanı Salih şahin, ilçe mem Mehmet başttürk ve şube müdürleri, belediye meclis üyeleri. ,ve okul müdürleri katıldı.

 

Törende bir konuşma yapan belediye başkanı Alinur aktaş , resim yarışmasının ilkinin geçtiğimiz yıl ‘Sevgi’ konusuyla gerçekleştirildiğini, gerek yarışmaya katılımın çokluğu gerekse yetenekleri açığa çıkaracak bir boşluğu doldurması sebebiyle yarışmayı geleneksel hale getirdiklerini ifade etti.

 

Başkan aktaşın konuşmasının ardından resim yarışmasında dereceye girenlere ödülleri verildi.

 

Daha sonra ise İnegöl konulu Resim Yarışması’na katılan resimlerin yer aldığı sergi açılarak gezildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: ˮİNEGÖLˮ, KONULU, RESİM, YARIŞMASI, SONA, ERDİ.,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.