KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
02 Mayıs 2008 - Cuma 00:11 Bu haber 199 kez okundu
 
İNEGÖL MÜZİK DERNEĞİ`NDEN SEZON SONU KONSERİ
SERAP MUTLU AKBULUT SANAT MÜZİĞİ ZİYAFETİ SUNDU.
- Haberi
İNEGÖL MÜZİK DERNEĞİ`NDEN SEZON SONU KONSERİ

İnegöl Müzik Derneğinin 20. sanat yılı Sezon Sonu Konseri, önceki akşam Belediye Kültür Sarayı salonunda, Şef Erdinç Çelikkol yönetiminde Türk Sanat Müziği Korosu ve konuk sanatçı Serap Mutlu Akbulut’un seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla gerçekleştirildi.

Başsavcı Adem Yazar, Belediye Başkan Vekili Yusuf Şen, Belediye Başkan Yardımcısı Güngör Sabri Günaydın, Emniyet Müdürü Nusret Kızıltaş, Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Sabri Yalın, Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Hanefi Yıldırım, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Anıl, AK Parti Belediye Meclis üyesi Nedim Bayram, Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı Tahsin Hasanoğlu, Bal-Göç İnegöl Şubesi Başkanı Alaattin Kırcalı, bazı oda ve dernek başkanları, okul müdürleri, daire amirleri ve kalabalık müzik severlerin izlediği Türk Sanat Müziği konseri, Türk Sanat Müziği Korosunun ve solistlerin seslendirdiği bahar şarkılarıyla başladı.

Konserin ikinci bölümünde ise, 46 yıldan beri görev yapan TRT İstanbul Radyosunun Türk Sanat Müziği sanatçısı Serap Mutlu Akbulut izleyenlere muhteşem bir Türk Sanat Müziği ziyafeti çekti.

Kısa bir konuşma yapan Müzik Derneği Başkanı Sadettin Çakır, katılan tüm müzik dostlarına teşekkür ederek, Türk Sanat Müziği Korosunda iki yıldan beri Udi olarak görev yapan, İnegöl Devlet Hastanesi Bevliye bölümü doktorlarından Operatör Dr. Yusuf Diker’in, Hatay İli İskenderun İlçesi Devlet Hastanesine atandığını bildirdi. Dr. Yusuf Diker’e, korodaki hizmetlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Sadettin Çakır, çiçek vererek yeni görevinde başarılar diledi.

Konserin sonunda ise, Şef Erdinç Çelikkol ile sunucu Ahu Seden Öktem’e birer buket çiçek, konuk sanatçı Serap Mutlu Akbulut’a bir şükran plaketi ve bir buket çiçek, İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) Başkanı Metin Anıl’a derneğe ve müzik çalışmalarına katkılarından dolayı bir şükran plaketi verildi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNEGÖL, MÜZİK, DERNEĞİ`NDEN, SEZON, SONU, KONSERİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.