KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Haziran 2008 - Salı 00:08 Bu haber 296 kez okundu
 
İNEGÖLSPOR`DA GÜÇ BİRLİĞİ
ESKİ BAŞKAN VE YÖNETİCİLERLE TOPLANTI DÜZENLENDİ
- Haberi
İNEGÖLSPOR`DA GÜÇ BİRLİĞİ

İnegölspor yönetimi tarafından önceki akşam Orhan-1 İnegöl Köftecisinde verilen yemekte bir araya gelen eski Başkan ve yöneticiler güç birliğinin en güzel örneğini sergilediler. Toplantıda, Transfer Komitesinde de yer alan emektar Başkan ve yöneticiler ile bugün başlayacak olan resmi transfer dönemi öncesi fikir alışverişinde bulunuldu.

 

Toplantıya İnegölspor Başkanı Abdullah Ezim, yönetim kurulu üyeleri Salim Kaplan, Abdullah Büyükışıklar, İsmail Uslu, Meriç Kurt ve Özcan Bedir, Transfer Komitesinde de yer alan eski Başkan ve yöneticilerden Fikri Bayraktar, Varol Sarılar, Rauf Koşarer, Nuri Kaplan ve İbrahim Üsküplü ile Teknik Direktör Sedat Özbağ, Yardımcı Antrenör ve Altyapı Sorumlusu Metin Şahin ile Teknik Menajer Hayrettin Endersert katıldı.

 

Samimi bir ortamda geçen toplantıda bir konuşma yapan İnegölspor Başkanı Abdullah Ezim, “İnegölspor’da geçmiş dönemlerde başkanlık ve yöneticilik yapmış büyüklerimizin tecrübelerinden ve fikirlerinden faydalanacağız. Ücretsiz danışmanlık hizmeti alacağız. Bugünden itibaren başlayan transfer döneminde bütün büyüklerimizin desteklerini bekliyoruz ” diye konuştu.

 

eski Başkanlardan Varol Sarılar ise, “Yönetim kurulumuz bugüne kadar olumlu adımlar attı, Teknik Direktör ve Teknik Menajer konusunda 12’den vurdu. İnanıyoruz ki, aynı futboldu transferlerinde de aynı isabete sağlayacaktır. Bizlerde ne görev verilirse verilsin seve seve kabul etmeye hazırız” dedi.

 

Teknik Direktör Sedat Özbağ ise,  “Geçmişte İnegölspor’da görev yapmış isimlerin bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunması gerçekten güzel bir gelişmedir. Transfer konusunda fizibilite çalışmalarını yaptık. Gidecek ve kalacak futbolcularımızı belirledik. Transfer sezonun başlamasıyla birlikte bizde harekete geçerek transferlerimizi gerçekleştireceğiz dedi

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNEGÖLSPOR`DA, GÜÇ, BİRLİĞİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.