KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
26 Mayıs 2008 - Pazartesi 00:09 Bu haber 285 kez okundu
 
İNEGÖLSPOR OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
KONGREDE BAŞKANLIĞA ABDULLAH EZİM GETİRİLDİ
- Haberi
İNEGÖLSPOR OLAĞAN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

İnegölspor kulübünün olağan genel kurul toplantısı dün akşam Sani Konukoğlu Konferans Salonunda gerçekleştirilirken, tek liste ile gidilen seçimler sonucunda Abdullah Ezim Başkanlık görevine getirildi.

Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Başkan Yardımcısı Yusuf Şen, İne- gölspor eski Başkanlarından Varol Sarılar, Nuri Kaplan, Mehmet Canalp, Münür Kaner ve 257 üyeden 184’ünün katıldığı genel kurul toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

Divan Başkanlığını İnegölspor eski Başkanlarından Fikri Bayraktar, kâtiplikleri Ticaret Meslek Lisesi Müdürü Orhan Atan ve Turgutalp Mahallesi Muhtarı Beşir Alıç’ın yaptığı genel kurulda, Kulüp Müdürü Fikret Aygün tarafından yönetim ve denetleme kurulu faaliyet raporları okundu. Müdür Fikret Aygün tarafından okunan gelir gider tablosu cetvellerine göre 666 bin YTL borç yeni yönetime devredildi.

Genel kurulun görüş ve öneriler bölümünde söz alan gazeteci

sadullah organ, yapılan hataların enine boyuna tartışılması gerektiğini dile getirdi.

 

 

Genel kurulda bir konuşma yapan İnegölspor Başkanı Nihat Kuyumcu, geçtiğimiz sezon bazı hatalar yaptıklarını ifade ederek, “Teknik kadro seçiminde, profesyonelce menajerlik sistemine geçmemekte ve futbolcu transferinde hatalar yaptık. Tüm iyi niyetli çalışmalarımıza rağmen, yapılan bu yanlışlar bizi zaman içerisinde aklımızda dahi olmayan bir duruma düşürdü ve sezon sonunda 3. Lige düştük. Bundan dolayı tüm spor kamuoyundan özür diliyorum” dedi

 

Başkan Nihat Kuyumcu’nun ardından konuşan Belediye Başkanı ve İnegölspor Onursal Başkanı Alinur Aktaş, “Öncelikle Başkan Nihat Kuyumcu ve görev yapan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Hiç kimse sonucun böyle olmasını istemezdi. Hepsi iyi niyetlerle mücadele verdiler. Allah’ın takdiri böyleymiş, küme düştük. İnegölspor ilk kez küme düşmedi, daha öncede bunlar yaşandı. İnanıyorum ki, yine çıkacaktır” dedi.

 

 

Konuşmaların ardından Abdullah Ezim’in hazırladığı tek liste ile seçimlere gidildi. Yapılan seçimler sonucunda Abdullah Ezim, genel kurula katılan üyelerin oybirliği ile İnegölspor Başkanlığına getirildi. Abdullah Ezim Başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda Meriç Kurt, Cemal Aktürk, Salim Kaplan, Yücel Demir, Semih Sakarya, İsmail Uslu, Ersin Bahçeci, Ömer Ateş, Ali Kahraman, Mehmet Tabakoğlu, Abdullah Büyükışıklar, Özcan Bedir, Bülent Muşmul, Engin Durgun, İsmail Güneş ve Timur Erezsarı yer aldılar. Denetleme kurulu ise Fikri Bayraktar, Varol Sarılar ve Mustafa Şimşek’ten oluştu.

 

 

 

Seçimlerin ardından teşekkür konuşması yapan İnegölspor’un yeni Başkanı Abdullah Ezim, İnegöl’ün İnegölspor’dan başka sosyal aktivitesinin bulunmadığını belirterek, “Evet, borcumuz var ama İnegöl büyük bir sanayi şehridir. Bu işi arkadaşlarla, sizlerle birlikte başaracağız, İnegölspor’u yeniden ikinci lige taşımaya çalışacağız” dedi. Başkan Ezim, kendilerine güvenen üyelere teşekkür etti.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNEGÖLSPOR, OLAĞAN, KONGRESİ, GERÇEKLEŞTİRİLDİ,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.