KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
03 Haziran 2008 - Salı 00:09 Bu haber 293 kez okundu
 
İNEGÖLSPOR YENİ YÖNETİMİ PROTOKOL ZİYARETLERİNE BAŞLADI
İLK OLARAK KAYMAKAM GENÇER VE BAŞKAN AKTAŞ ZİYARET EDİLDİ
- Haberi
İNEGÖLSPOR YENİ YÖNETİMİ PROTOKOL ZİYARETLERİNE BAŞLADI

23 Mayıs’taki gelen kurulda göreve gelen Abdullah Ezim Başkanlığındaki İnegölspor yönetim kurulu protokol ziyaretlerine başladı.

 

Başkan Abdullah Ezim, yönetim kurulu üyeleri Salim Kaplan, Yücel Demir, Mehmet Tabakoğlu, Engin Durgun, Ömer Ateş, Meriç Kurt, Ali Kahraman, Özcan Bedir, Cemal Aktürk, Abdullah Büyükışıklar ve İsmail Güneş’ten oluşan heyet ilk olarak Kaymakam Durmuş Gençer’i ziyaret ettiler. Kaymakam Gençer’e çiçek verip yönetim kurulu üyelerini tanıtan Başkan Abdullah Ezim, her kesimden geniş yelpazeli bir yönetime sahip olduklarını ifade ederek, sporun barış ve kardeşliğin simgesi olduğunu, seyirci profilini değiştirebilmek için hamleler yapacaklarını söyledi.

 

Kaymakam Durmuş Gençer ise, “Yemeye, içmeye ne kadar ihtiyaç varsa spora da o kadar ihtiyaç vardır. Kazanmak kaybetmek önemli değil, önemli olan sporun güzel olan yönlerini yaşamaktır. Sonuç her ne olursa olsun centilmenliği, dostluğu elden bırakmayacağız. Şampiyon olunsa bile alacağınız bir teneke parçasından başka bir şey değildir” dedi. Kaymakam Gençer, yönetime her konuda destek olacağını da kaydetti.

 

 

inegölspor yönetimi daha sonra belediye başkanı alinur aktaşı ziyaret etti.

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNEGÖLSPOR, YENİ, YÖNETİMİ, PROTOKOL, ZİYARETLERİNE, BAŞLADI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.