KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
29 Mayıs 2008 - Perşembe 00:09 Bu haber 166 kez okundu
 
İNEGÖLSPOR YÖNETİMİ KOLLARI SIVADI
GENEL MENAJERLİĞE HAYRETTİN ENDERSERT GETİRİLDİ
- Haberi
İNEGÖLSPOR YÖNETİMİ KOLLARI SIVADI

23 Mayıs 2008 tarihinde gerçekleştirilen genel kurul toplantısında işbaşına gelen Abdullah Ezim Başkanlığındaki İnegölspor yönetimi, görev bölümünün ardından transfer çalışmaları için kolları sıvadı. Yönetim, ilk iş olarak İnegölspor’da tarihi başarılara imza atan tecrübeli teknik adam Hayrettin Endersert’i Teknik Menajer olarak göreve getirdi.

 

Bugün İnegölspor tesislerinde İnegölspor Başkanı Abdullah Ezim ve  yönetim kurulu üyesi Salim Kaplanın katılımı ile düzenlenen basın toplantısında, Teknik Menajerliğe getirilen İnegölspor’un eski teknik direktörlerinden Hayrettin Endersert ile sözleşme imzalandı.

 

 İmza töreninde konuşan Hayrettin Endersert İşe mevcut kadronun değerlendirmesi ile başlayacağız. Daha sonra eksik görülen mevkilere transferler yapacağız. Ben öneride bulunacağım ama son kararı teknik heyet verecektir. Uyumlu ve disiplinli bir çalışma ile hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

 

 

Basın Sözcüsü Salim Kaplan ise, Teknik Menajerliğe deneyimli isim olan Hayrettin Endersert’i göreve getirerek işe başladıklarını ifade etti. kaplan,  “Hedefimiz olan şampiyonluk yolunda ilk adımı attık. Bu uzun maratonda İnegöl halkını yanımızda görmek istiyoruz. İnegölspor’un vizyon ve misyonuna uygun bir teknik heyet ve oyuncu kadrosu oluşturarak İnegölspor’u hak ettiği yere getirmek istiyoruz” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNEGÖLSPOR, YÖNETİMİ, KOLLARI, SIVADI,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.