LİMAK  ENERJİ REKLAM
KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
10 Haziran 2008 - Salı 00:08 Bu haber 310 kez okundu
 
İNEGÖLSPOR YÖNETİMİNİN DESTEK TURLARI SÜRÜYOR
YÖNETİM, BELDE BELEDİYE BAŞKANLARINI ZİYARET ETTİ
- Haberi
İNEGÖLSPOR YÖNETİMİNİN DESTEK TURLARI SÜRÜYOR

Abdullah Ezim Başkanlığındaki İnegölspor yönetimi, Kaymakam Durmuş Gençer ile başlattığı nezaket ve destek turlarına bugünde devam etti. Günün ilk ziyaretini Yenice Belediye Başkanı Ramiz Yiğite gerçekleştiren yönetim, ardından Cerrah Belediye Başkanı Ömer Kahyaoğlunu makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde İnegölspor yönetimine tam destek geldi.

 

İnegölspor yönetim kurulu üyeleri Salim Kaplan, Yücel Demir ve Meriç Kurt ile birlikte ilk olarak yenice belediye başkanını ziyaret eden Başkan Abdullah Ezim, Başkan yiğite çiçek verdi.

 

“Çevremizde deneyimli, tecrübeli yöneticiler varken, bunların tecrübelerinden, fikirlerinden faydalanmamak olmazdı. Bu nedenle herkesin görüşlerini almaya çalışıyoruz” diyerek Yenice Beldesi ziyaretindeki konuşmasına başlayan İnegölspor Başkanı Abdullah Ezim, Yenice’nin beldelikten çıkıp şehir gibi olduğunu, Başkan Ramiz Yiğit’ten manevi desteğinin yanı sıra sponsorluk anlamında da destek beklediklerini kaydetti.

 

 Yenice Belediye Başkanı Ramiz Yiğit ise, “İnegölspor bütün İnegöl’ün gözbebeği, hepimizin sevdiği bir kulüptür. Geçtiğimiz sezon talihsiz bir dönem yaşandı, hepimiz çok üzüldük. Bir önceki başarılarda yok oldu. İnşallah yeni yönetimdeki arkadaşlarımız tarihi ters yüz ederek takımı yeniden ikinci lige çıkaracaklardır. Bizlerde bu yolda elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız” şeklinde konuştu.

 

İnegölspor yönetimi günün ikinci ziyaretini Cerrah Belediye Başkanı Ömer Kahyaoğlu’na gerçekleştirdi

 

Ziyarette konuşan Cerrah Belediye Başkanı Ömer Kahyaoğlu İnegölspor’un küme düşmesi hepimizi derinden üzdü. Hepimiz, yeni yönetime elimizden geldiği kadar destek verip, İnegölspor’u layık olduğu yere getirmeliyiz. Bugüne kadar olduğu gibi Cerrah Belediyesi olarak imkanlarımız dahilinde destek vermeye devam edeceğiz. İyi günde de, kötü günde de yanlarında olacağız” diye konuştu.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNEGÖLSPOR, YÖNETİMİNİN, DESTEK, TURLARI, SÜRÜYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.