KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
27 Mayıs 2008 - Salı 00:09 Bu haber 165 kez okundu
 
İNOSEF 2008, 28 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ AÇILIYOR
EL EMEĞİ GÖZ NURU ESERLER SERGİLENECEK
- Haberi
İNOSEF 2008, 28 MAYIS ÇARŞAMBA GÜNÜ AÇILIYOR

İnegöl belediyesi ve ilçe mem nün işbirliği ile bu yıl 4. sü düzenlenecek olan inegöl okulları sosyal etkinlikler fuarı inosef için hikmet şahin kültürparkı içerisindeki uluslar arası fuar merkezindeki hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

 

inegölde eğitim öğretimini sürdürmekte olan okulların katıldığı,    28 Mayıs çarşamba günü saat 16:da bursa valisi şehabettin harputun da katılacağı bir törenle izlenime açılacak olan inosef 2008 de stand kurma çalışmalarında son aşamaya gelindi.

 

Öğrencilerin el emeği göz nuru ürünlerinin sergileneceği 4. İnegöl okulları sosyal etkinlikler fuarı 1 Haziran tarihine kadar açık kalacak.

 

Belediye başkanı Alinur aktaş ve ilçe mem Mehmet baştürk bugün fuar merkezinde devam eden stand kurma çalışmalarını yerinde inceledi.

 

İlçe mem Mehmet baştürk, 75 okulun katılacağı inosef 2008 de önceki yıllardaki eksiklikleri giderdiklerini belirterek, fuar kapsamında düzenlenecek etkinlikler hakkında bilgiler verdi.

 

Belediye başkanı Alinur aktaş ise, 4. sü düzenlenen inosef 2008 de tatlı bir rekabet ortamı içerisinde öğrencilerin hazırladığı ürünlerin sergileneceğini ifade ederek, emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNOSEF, 2008,, 28, MAYIS, ÇARŞAMBA, GÜNÜ, AÇILIYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.