KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
29 Mayıs 2008 - Perşembe 00:09 Bu haber 196 kez okundu
 
İNOSEF 2008 ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR
H.E.M. YIL SONU BELGE DAĞITIM TÖRENİ YAPILDI
DÜNYA Haberi
İNOSEF 2008 ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR

İnegöl halk eğitim merkezi ve akşam sanat okulunun İnegöl sosyal etkinlikler festivali çerçevesinde düzenlediği yılsonu belge dağıtım töreni dün akşam hikmet şahin kültürparkı fuar alanında gerçekleştirildi.

 

Kaymakam durmuş gençer, belediye başkanı Alinur aktaş, ilçe jandarma komutanı Yüzbaşı İbrahim Yağız, belde belediye başkanları, ak parti ilçe başkanı burhan alıcı ve yönetim kurulu üyeleri, ilçe mem Mehmet baştürk ve şube müdürleri, belediye meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri ve çok sayıda vatandaşın katıldığı törenin açış konuşmasını yapan halk eğitim merkezi müdürü idris yüzer, yaygın eğitimin öneminin her geçen gün arttığını, Ekim 2007 den itibaren 25 branşta 173 kurs açtıklarını, bu kurslarda 4500 kişinin eğitimden geçerek sertifika almaya hak kazandığını ifade etti.

 

İlçe mem Mehmet baştürk ise kurslara katılan kursiyerlere teşekkür etti.

 

Belediye başkanı Alinur aktaş ise, halk eğitim merkezine son yıllarda önemli çalışmalara imza atıldığını, devam etmekte olan kursların yanı sıra talep olması halinde yeni kurslar açılacağını ifde etti.

 

Törende son konuşmayı ise Kaymakam durmuş gençer yaptı.

 

Yapılan konuşmaların ardından halk eğitim merkezi kursiyerlerinin hazırladığı halk oyunları gösterileri sunuldu.

 

Daha sonra ise belge dağıtım törenine geçildi.

 

Belge dağıtım töreni, halk eğitim merkezi kursiyerlerinin hazırlamış olduğu birbirinden şık elbiselerin yer aldığı defile ile son buldu.

 

 

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNOSEF, 2008, ETKİNLİKLERİ, SÜRÜYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.