KANAL ON6 BİLGİLER
WHATSAPP İHBAR HATTI
Haber Detayı
31 Mayıs 2008 - Cumartesi 00:09 Bu haber 415 kez okundu
 
İNOSEF 2008 ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR
İLKÖĞRETİM OKULLARI ARASI BİLGİ YARIŞMASI YAPILDI
- Haberi
İNOSEF 2008 ETKİNLİKLERİ SÜRÜYOR

İnegöl Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ortak organizasyonu ile düzenlenen ve 28 Mayıs 2008 Ç arşamba günü törenle izlenime açılan İnegöl Okulları Sosyal Etkinlikler Festivali kapsamında, İnegöl’deki İlköğretim okulları arasında düzenlenen Bilgi Yarışmasının finali, bugün Gölbaşı düğün salonunda yapıldı.

 

Bilgi Yarışması finalinde, Alanyurt Kocatepe İlköğretim Okulu, İshakpaşa İlköğretim Okulu, Özel Safvet İlköğretim Okulu, Gazipaşa İlköğretim Okulu, Yenice Perihan Coşkun İlköğretim Okulu, Özel Altınnesil Okulları, Vehbi Koç İlköğretim Okulu ve Tahtaköprü İlköğretim Okulu üçer öğrenci ile yarıştılar.

Belediye Başkan yardımcısı Yusuf Şen, Tahtaköprü Belediye Başkanı Salih Şahin, Milli Eğitim müdürü Mehmet Baştürk, Şube Müdürü Özer Yılmaz, okul müdürleri, öğretmenler ve kalabalık öğrencilerin izlediği yarışmanın sonunda Özel Altınnesil Okulları birinci olurken, Vehbi Koç İlköğretim Okulu ikinciliği, Özel Safvet İlköğretim Okulu üçüncülüğü elde etti.

 

Yarışmanın birincisi Özel Altınnesil Okulları öğrencilerine birer küçük altın ödül olarak verilirken, yarışmaya katılan tüm öğrencilere ise birer kitap hediye edildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Şen ise, kısa konuşmasında, güzel ve çekişmeli bir yarışma izlediklerini belirterek yarışmaya katılan tüm öğrencileri kutladı.

 

İlçe mem Mehmet baştürk ise, inosef kapsamında düzenlenecek etkinlikler hakkında bilgiler verdi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: İNOSEF, 2008, ETKİNLİKLERİ, SÜRÜYOR,
WHATSAPP İHBAR HATTI
Yorumlar
Haber Yazılımı
Kişisel verilerinizin işlendiğini ve saklandığını 6698 sayılı KVKK Md.10 aydınlatma yükümlülüğü kapsamında tarafınıza bildirmek isteriz.